Wpis z mikrobloga

Zasadniczą wadą czarnej pigułki jest to, że trudną ją przełknąć, a gdy to się zrobi to nadchodzi gniew, rozczarowanie i niechęć do samego siebie. Myślicie, że MY przegrywy mamy prawo kategoryzować p0lki na Julki, Weroniki, Kasie itd. Dla nas przegrywów każda kobieta jest płodną Julką, powtarzam każda, jako coś nieosiągalnego. Normiki próbują wmówić nam, że da się zmienić życie, ale to nieprawda, jeśli jesteś incelem wtedy nie ma dla ciebie ratunku. Jeśli wyjdziesz ze swojej piwnicy to i tak nic się nie zmieni, ponieważ nikt nie będzie zwracał na ciebie uwagi tak samo jak nikt nie zwracał na ciebie uwagi przez resztę „życia”. Wygląd jest WSZYSTKIM, natomiast pieniądze i status są dodatkiem, którego i tak nie osiągniemy skoro nie mamy wyglądu.

Kiedy poznasz prawdę jako niesie za sobą blackpill, wtedy dowiesz się jakie zasady działają tym światem:
Bluepill rządzi światem, ponieważ bluepill jest najłatwiejszym i najbardziej przyswajalnym kłamstwem.
Redpill posługiwany jest przez PUA, aby wyciągnąć pieniądz z inceli i przegrywów. Skierowany jest w głównej mierze do n0rmików.
Blackpill znają nieliczni, a pomimo tego n0rmictwo stara się go zniszczyć, ponieważ oni podświadomie znają prawdę. Ich umysły nakazuje im, aby nie pozwolić blackpillowi się rozprzestrzenić bo wtedy ich światopogląd mógłby się rozpaść.

Jeśli masz zakola - It's over
Jeśli masz poniżej 180 cm - It's over
Jeśli jesteś otyły - It's over
Jeśli jesteś mniejszością etniczną w białej populacji - It's over
Jeśli nie kwalifikujesz się do teori JBW - It's over
Jeśli mieszkasz z rodzicami - It's over

UWAGA! CZARNA PIGUŁKA

„Nie ma żadnej sprawiedliwości dla naszego systemu.” - St. Hamudi Ebalz

#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #logikarozowychpaskow #redpill #bluepill #logikaniebieskichpaskow #chad #stulejacontent #tfwnogf
AbZuRaymond - Zasadniczą wadą czarnej pigułki jest to, że trudną ją przełknąć, a gdy ...

źródło: comment_1587941788brZqBD3isjWYeaeupTcZ6m.jpg

Pobierz
  • 34
Jeśli masz zakola - It's over


eeeee łysi pociągają kobiety całkiem całkiem jeżeli mają mocno zarysowaną linię szczęki a nie mają mordy jak ziemniaczek

Jeśli masz poniżej 180 cm - It's over


no tu się zgodzę xD

Jeśli jesteś otyły - It's over


a tu się nie zgodzę xD mogę szastać przykładami... mam kumpla który jest szefem kuchni i ma zajebistą dupkę a sam wygląda jak maskotka Michelin

Jeśli jesteś mniejszością etniczną
@AbZu_Raymond: Częściowo prawda, częściowo #!$%@?.

Zakola - it's over. WTF? A jak chad ma zakola lub nawet jest łysy to co, myślisz, że nic mu nie da dobra morda i wyrzeźbione ciało? To tylko jeden czynnik i to niezbyt znaczący, bardzo dużo ludzi w wieku 25-30 lat ma mniejsze lub większe zakola i nie przeszkadza im to w spotykaniu się z atrakcyjnymi kobietami.

Poniżej 180 cm - it's over. Kolejna bzdura.
@Reflexiej123: @Davidozz: @Arachnofob: Myślicie ile jest chadów na świecie, szczególnie w Polsce. Przytaczacie tylko WYJĄTKI od reguły, prawda jest taka, że wystarczą dwie cechy które wymieniłem aby różowa zaszufladkowała was do podludzi. Myślicie, że każdy polak choć w minimalnym stopniu dorównuje kalifornijskiemu Chadowi. @Reflexiej123: Jeśli spojrzysz na CAŁKOWITĄ społeczność czarnej rasy to, może 5-10% wygląda dobrze. Pamiętaj, że Ameryka i Europa Zachodnia to nie Polska, tam nikt się
@AbZu_Raymond: Nadal nie masz racji, nawet jeżeli pominiemy chadów, których rzeczywiście jest niewielu.

Facet 177 cm wzrostu + zakola. I twoim zdaniem on nikogo nie znajdzie, a jeśli znajdzie, to zostanie co najwyżej beciakiem. No... nie. Nieprawda. Równie dobrze może wyrwać różową 9/10. Bo może np mieć zajebiście wyrzeźbione ciało, być przystojny i dynamiczny. I nie będą miały znaczenia jego zakola ani wzrost.

Co do USA - badania wyraźnie pokazują, że
@Reflexiej123: czarne nie gardzą czarnuchami, jak Azjatki żółtkami, ale jednak średnio wolą białą rasę Panów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Plus biały się czarnulkami raczej nie interesuje. Więc czarnulki się ruchają z czarnuchami, bo jednak też ich wolą od biednych Azjatów XD
@Reflexiej123: Wyklucz słowo "przystojny", twarz bez włosów nie może być przystojna (dla przeciętniaka). Różowej 9/10 nigdy nie znajdzie, no chyba że chodzi ci o trzymanie po pijaku za rękę dla kissvirgina. Julka 9/10 ma najwięcej opcji do wyboru partnera, myślisz, że weźmie zakolaka ze 177 cm.? A propos USA, chodzi ci o ogół czarnej społeczności USA, czy tylko czarnych mężczyzn ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AbZu_Raymond: Mam kolegę co ma 170cm, a jego żona 176 i jest obiektywnie 8/10 może 9/10 zależy jaki kto ma gust... A nie czekaj to przecież ja ¯_(ツ)_/¯

Dziękuję Twoja teoria z dupy obalona. Nie macie życia bo jesteście #!$%@?.
Ach no i byłem kiedyś gruby. Wiesz ze wystarczy przestać żreć gówno i ruszyć dupę do sportu?
@AbZu_Raymond:

Jeśli spojrzysz na CAŁKOWITĄ społeczność czarnej rasy to, może 5-10% wygląda dobrze. Pamiętaj, że Ameryka i Europa Zachodnia to nie Polska, tam nikt się nie rzuca na chłopaków z Erasmusa. Cały czasz chodzi mi o zwykłych gościach, nie wspominając już o przegrywach.

Po hui mi jakiś amerykanski blackpill jak ja żyję w Polsce!? Czyli że europa wschodnia to wyjątek? Spory ten wyjatek.