Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ogarneliście, że matka Oskarka przyszła na ślub bez prezentu mówiąc: "narazie żadnego prezentu nie dajemy, jak to wyjdzie to bedzie prezent". Normalnie jak chodzimy na ślubu to dajemy prezenty "pod warunkiem że..." czy po prostu dlatego że okazujemy radość z okazji na jaką nas zaproszono?

Ubrała się w moskitierę po to żeby poddać w wątpliwość to całe przedsięwzięcie. Następnie ujawniła swój kompleks wieku, twierdząc że nie chce być teściową, woli się "zakolegować". Następnie pokazała swoją pasywną agresję krytykując syna za to, że nie potrafi doprowadzić niczego do końca. Wzgardziła tym że jest biedny.

Ten program pokazuje nam jako społeczeństwu, że 50% małżeństw niszczą rodzice. Rodzice wyładowują na dzieciach podświadomą złość i flustracje.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 12
@banjo: na innych weselach w tym programie goście wręczali kopertę osobie do ktorej przyszli. Życzenia obojgu, a koperta dla Orkarka. A co Oskarek z tym zrobi to jego sprawa.
@madziulooolek: ona pracuje jako kasjerka w małym sklepie (było takie ujęcie). Myśle że jej facet to pantofel #!$%@? hajsem, a ona jest "pozorowaną" bogaczką i te pozory są dla niej wszystkim, życiem, sensem.

Oskarek jezdzi fiatem Pandą. Do pierwszych odcinków gach matki pożyczał mu swoje nowe BMW. A więc Oskarek wszystko co ma dorobił się samodzielnie, był na emogracji, odłożył na mieszkanie. Zna angielski więc dostał lepszą pracę. Więc to wartościowy
@Agnsad: kurczę ,ja jej tak zle nie odebrałam.Pomyslalam nawet,ze to o wiele gorzej gdyby była zaślepiona i nie widziała w swoim idealnym synku żadnych wad.

Może to kwestia perspektywy,dla synowej to może i lżej ,ale być dzieckiem wiecznie niezadowolonego z Ciebie rodzica ,to już smutek...