Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Byłe: Na naszą rocznicę polecimy do Paryża?
Ja: A kiedy mamy rocznicę?
Byłe: Masz tupet pytać / jak możesz nie pamiętać / chyba nic nie znaczy dla ciebie ten związek / chyba żartujesz że nie pamiętasz / foch kilkudniowy

Żona: Co robimy w rocznicę? Może jakieś dobre żarcie zamówimy
Ja: A kiedy mamy rocznicę?
Żona: 29 maja, jak coś masz grawer po wewnętrznej stronie obrączki

I wiem że dobrze wybrałem

#wygryw #malzenstwo #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 84
@MinnieMouse0: ja przykładowo nie lubię robienia ceregieli z rocznic i nie wymagam prezentów czy kwiatków z okazji rocznicy ślubu (ani z resztą z okazji innych "świąt"). Nie dla każdej kobiety świętowanie rocznic to ważna sprawa, więc mierzenie swoją miarą prowadzi do wysnuwania takich błędnych wniosków jak Twój, że żona opa "słabo wybrała". Wszystkie święta i obchodzenie rocznic to kwestie umowne, a nie objawione przez nadprzyrodzone siły z nakazem wykonalności, więc każda
nie trzeba znać daty imienin i innych bardziej błahych,


@Wynoszony: No ale dla niektórych kobiet data imienin nie będzie błaha i będą wymagać zapamiętania owej daty. I potem się okaże, że tyczy się to innych wydarzeń.

Rocznica chodzenia czy innego gówna


@MinnieMouse0: A może dla kogoś rocznica chodzenia czy innego gówna jest ważniejsza od rocznicy ślubu? Czemu to niby ślub ma być bardziej wyjątkowy od innych wydarzeń? Poza tym, mężczyźni
@vinath: No widać żona opa nie lubi rocznic, skoro się pyta co robią w rocznicę xD to logiczne

@Zgnity_Ziemniak: nie mam męża, za to znam wiele udanych małżeństw w których nie umniejsza potrzebom drugiej strony i zarówno kobiety jak i mężczyźni robią prezenty i dbają o to by 2 połówka czuła się kochana
Bo rocznicę trzeba planować. Najlepiej w walentynki, sylwestra, święta stałe. W ten sposób cały świat wam przypomina. Ja tak robię i jestem zawsze kryty. Brat się mnie nie posłuchał ale miał kupę szczęścia bo ślub wziął w dniu gdy Tupolew się na brzozie rozpadł.
Data ślubu, urodzin własnych, urodzin żony, urodzin dziecka,


@mk321: w czach gdy praktycznie każdy nosi w kieszeni całkiem mocny komputer, wpisanie tego do kalendarza z powtarzaniem co rok to żaden problem, wystarczy chcieć. Są #!$%@? różowe, które by obchodziły rocznice wszystkiego, a potem foch że nie pamiętasz, ale nie przesadzaj, że ciężko sobie zapisać datę ślubu + urodziny żony + urodziny dziecka x ilość dzieci) lub pamiętać, że ten ślub to
@agaja:

Ubieramy choinkę

Ja: Czy my jakoś ślubu nie mieliśmy w listopadzie?
Żona: Yyyyy nie pamiętam
Ja: podaj bombkę

Właściwie oboje nie świętujemy żadnych świat oprócz gwiazdki/wielkanocy, nawet własnych urodzin, jak ktoś chce komuś dać prezent to robi to w losowej dacie.