Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Właśnie opublikowałem na kanale nowy film. Dziś jest bardzo krótko bo niecałe 2,5 minuty, ale chyba dłuższego filmu na sos, który robi się w 5 minut nie trzeba :) Idąc za radą wykopowych ekspertów nie publikuje dwóch filmów jednocześnie bo to podobno zabija zasięgi. Wkrótce pojawi się też w formie video przepis na wspomniane w filmie buffalo wings.

Kolejne nagrania w środę, trzymajcie kciuki bo trochę się cykam :D Pierwszy raz będziemy nagrywać na dwie kamery, kupiłem też nowy mikrofon krawatowy dzięki czemu nie powinno być takiego pogłosu. Mam nadzieję, że wszystko się uda :D W tym tygodniu ląduje też na tagu oraz na kanale wybrana przez Was w głosowaniu chimichanga :)

Co do sosów to widziałem, że ktośtam krytykował że po co film na jakiś prosty sos. Z czasem sosów, dipów, itp. powinno być więcej i łatwiej będzie odwoływać się do konkretnych filmików mówiąc, że do danej potrawy pasują jako dodatek sosy X, Y i Z. Mam nadzieję, że podzielacie moją opinię :D!

#gotujzwykopem #jedzzwykopem #usa #fastfood
  • 40
@MG78: nie mam pojęcia jaki masz setup światła tam, ale postarałbym się oświetlić bardziej tło i delikatnie zwiększył ekspozycje - obrazek powinien być troszkę jaśniejszy i bardziej kontrastowy, chociaż i tak względem innych kanałów na YT jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vencite: Mam dwie parasolki, takie tanie z białą czaszą i srebrnym czymś odbijającym w środku.

Tu podczas tych nagrań był błąd, że użyliśmy też światła, które tam było bo przez to przód był za bardzo doświetlony, a tył zbyt mało doświetlony. W środę postaramy się to poprawić :)
@MG78: jedna techniczna, niekulinarna sprawa rzuciła mi się w oczy. Przez to, że masz całe światło skierowane na blat, to kiedy się prostujesz twarz trochę za bardzo ucieka w cień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: po użyciu na jednym produkcie umyj nóż.
To samo z deską.
Teraz wygląda to dość niechlujnie.
A sosik bardzo spoko ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@MG78 Film o połączeniu czterech/sześciu składników w miseczce? Serio? Nie wystarczyłoby żebyś wspomniał przy konkretnym przepisie o najlepiej pasującym do niego prostym sosie? Lub najzwyczajniej w świecie wykonał go wraz z „głównym” daniem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MG78: fajnie byłoby jakbyś wrzucił przepis na pizzę (chociażby dla samej techniki rozciągania ciasta, żeby się powietrza nie pozbyć z niego). Masz ten przepis na ciasto po prostu najlepszy ze wszystkich, jakie probowalam, żaden inny nie istnieje już dla mnie
@KocieTruchlo: Dzięki bardzo miło to czytać! Pizzę na pewno będę robił, oprócz tych co mam na stronie chciałbym zrobić też na pizzę w stylu nowojorskim oraz sycylijskim. Niestety to dopiero za jakiś czas jak będę już nagrywał u siebie w domu bo pizza wymaga odpowiedniego czasu wyrastania :D
@MG78: publikuj mordo dalej. Po twoim przepisie na chaczapuri mój różowy mnie uwielbia ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubię gotować sam, często korzystam z przepisów podanych w necie, ale częściej sprawdzam właśnie wpisy na wypoku
@MG78 robiłam ostatnio ten sos właśnie jako dodatek z selerem do skrzydełek (jeszcze nie Buffalo, ale w końcu się przymierzę). W każdym razie nie spodziewałam się, że takie połączenie smaków sos - seler - skrzydełka okaże się tak idealnie trafione w punkt. Nie ukrywam, że byłam sceptyczna - niepotrzebnie, ponieważ wyszło pysznie (ʘʘ) idealne przełamanie dla pikantnych skrzydełek!