Wpis z mikrobloga

Mirasy, powiedzcie co zrobiłem nie tak. Umawiałem się przez miesiąc z różową na 3 spotkania. Zgodnie z filozofią #redpill nie byłem nachalny, pisała do mnie pierwsza i proponowała nawet kolejne spotkania. Zero spermienia. Na pierwszym spotkaniu zapaliła mi się czerwona lampka bo laska mimo, że było spoko nie chciała przytulić się na pożegnanie. Niby z powodu wirusa. Odezwała się 30 min później i była miła więc uznałem, że otworzy się później. Zakładałem, że jeśli na 3 spotkaniu do niczego nie dojdzie to mimo, że super się gada wpadnę w friendzone. Starałem się być odważny na tym spotkaniu i 2 razy zabierałem jej liście z włosów w lesie. Jak siedzieliśmy nad jeziorem to lekko pogłaskałem ją po łydce (siedziała naprzeciwko). Odsunęła się. Twierdzi, że za krótko się znamy, nie daje się nikomu dotknąć itd. Wkurzyłem się ale jeszcze na koniec spotkania spytałem czy mogę ją po przyjacielsku przytulić. Odmówiła i nie chciałem już naciskać. Wcześniej mówiła, że spotkamy się 4 raz na piwo. Starałem się potem wyjaśnić problem na fb, napisałem, że nie chcę friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie da się dogadać z nią sensownie. Mimo, że rozmowy były super to mam teraz wrażenie, że mnie nie chce. Albo ma jakieś fobie. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Jest mi szkoda bo znaliśmy się jednak ponad miesiąc i myślę, że dobrze się przy niej czuję. Może ma jakąś traumę? Miała faceta, który pił wcześniej i musiała odejść. Poruszała dużo związkowych tematów przy mnie. Byłem tak blisko od wyjścia z #przegryw #badoo #tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #redpill
  • 121
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer: jakbys byl wobec niej w porzadku to bys poczekal az bedzie sie czula komfortowo z Toba, a nie po 3 spotkaniach marudzisz, ze sie nie przelizaliscie xD moze wczesniej sie nie spotykala z nikim z neta i sie cyka? albo nie jest „doswiadczona” w zwiazkach? jesli serio wam sie dobrze gada to moze daj jej czas i nie zachowuj sie jak jakies napalone zwierze, ktore lapie #!$%@? bo laska
  • Odpowiedz
@roon0koh: Tutaj była mowa o lekkim przytuleniu na pożegnanie. Rozumiem, że na początku nie pcha się z łapami ale bez przesady. Jest doświadczona, to dojrzała kobieta, nie mamy po 20 lat ;p mi by było głupio odmówić nawet koleżance ze studiów przytulenia na powitanie, bo większość ludzi traktuje to na luzie. Chodzi o to że po czymś takim masz wrażenie straconego czasu ;P
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer: powiem ci banał, który słyszałem milion razy i który sam niestety zaznałem z praktyki. Znam dziewczynę, która była trochę podobna do tej którą opisujesz. Też nie chciała się przytulać i całować, była generalnie bardzo spięta. Myślałem, że jest bardzo porządna i tak dalej, jak dziewczyny wyżej piszą. Później się okazało, że potrafiła się przespać z typem z klubu i była w #fwb xD

Więc nie licz za
  • Odpowiedz