Wpis z mikrobloga

@buking na te chwile prawdopodobnie na żadnym telefonie i w żadnym aucie nie będzie Ci to działać dobrze na Androidzie. Jak nie chcesz mieć nerwów to weź jakiegoś taniego iPhone i jego używaj w aucie jako dawcę apek. Mówię to jako hejter Apple, ale poddalem się. Parę dni bezowocnej walki z Androidem, a Apple podłączyłem i działa.
  • Odpowiedz
@stojam_obok: jestem, prowadzę firmę i miałem takie przypadki. Tzn dla precyzji:możesz oddać o ile to nie produkt higieniczny. Ale możesz np odjąć 99% wartości.

Ja aż tyle nie odejmowałem, ale na tyle żeby mi się opłaciło to dalej sprzedać.Jak ktoś się upierał, że za mało oferuje to zawsze proponowałem, że wystawie ten przedmiot w licytacji na allegro bez ceny minimalnej i to najlepiej oszacuje ile jest warty ( ͡°
  • Odpowiedz
@autofan: gwarancja startuje podczas kupna - wydrukowanie paragonu - nie wiem skąd wam się wzięła ta historia, że trzeba go aktywować


@kryptomanix: Nie myl gwarancji z rękojmią. Gwarancja Apple startuje w momencie uruchomienia urządzenia. To samo u Della, tam nawet w UEFI się data wyświetla.
  • Odpowiedz