Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki z #tinder zrozumcie że kobieta owszem moze dużo łatwiej ogarnąć sobie sex jednak duża większość kobiet nie szuka "ruchania bez zobowiązań". Nie jest to naszym celem i nie tego szukamy. Choć moze wam się to wydać dziwne to kobiety szukają w takim miejscu stabilizacji i związków Czy naprawde myślicie że kobieta umawiając się z typem elokwentnym zaradnym i przystojnym nie liczy na związek i chodzi jej tylko o sex? Każda kobieta jeśli trafi na wartościowego faceta który do tego jej się podoba i pociąga ją będzie po cichu liczyć na związek. Ile się słyszy o wyznaniach kochanek "obiecał,że zostawi żonę". Faceci kombinują, okłamują wszystko aby dostać sex. Ale związek to zupełnie inna bajka. Zapytałam ostatnio niebieski pasek dlaczego facet nie szuka związku tylko sexu bez zobowiązań,skoro jeśli relacja jest zbudowana odpowiednio to sex jest jej stałym elementem. Wiecie co mi powiedział? Że w tej całej grze chodzi o łapanie króliczka a nie jego złapanie a związek odbiera możliwość wyboru (#!$%@?.jpg) Dyskusja nie została zakończona bo ja dalej uważam że skoro sex jest stałym elementem związku to na groma szukać samego sexu jak W ZWIĄZKU TEŻ MASZ SEX. Tak więc przechodząc do meritum. KOBIECIE JEST DUŻO ŁATWIEJ OGARNĄĆ SAM SEX BEZ ZOBOWIĄZAŃ którego wcale nie chce a dużo trudniej ogarnąć sam związek. Z uwagi na to ŻE EWOLUCYJNIE KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród) więc jak już się na to decyduje to przypada na nią od groma napalonych samców. Tak więc nie piszcie że nam dobrze bo mamy łatwiej o ruchanie no to jakby pisać że kobietom łatwiej kupić w sklepie żarcie. Z tym,że to sklep mięsny a ona chciała sałate. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
  • 140
@Loob77 no po prostu tak nie jest. Wiem po sobie, wiem po koleżankach, wiem po laskach z różnych grup, wiem po laskach nawet z #!$%@? wykopu. Mantra ta sama - czemu on już nie chce się ruchać chociaż dwa razy w tygodniu, kocham go, ale mam dosyć.

Mam przytaczać badania dot. każdego faktu, nawet że niebo jest niebieskie? Ja jestem kobietą, to wiem chyba jakie mam libido w stosunku do mojego partnera
@Snap-Dragon: Wiesz co, nie zgodzę się z Tobą. Facetowi znacznie ciężej jest stworzyć związek. Nie zgodę się też z tym, że facetom chodzi o gonienie zajączka. Takie coś może powiedzieć tylko 1-2% facetów, którzy nie mają problemów z powodzeniem, bo mają magnes (ponadprzeciętną urodę, lub super gadane lub więcej pieniędzy od innych lub wszystko na raz)

Kobietom większość mężczyzn się nie podoba, bo zawsze chcą czegoś więcej. Mają wysokie oczekiwania. Większe
Ehhhx moznaby nawet dyskutowac gdybym nie wiedzial ze jest dokladnie odwrotnie. Tak. Tinder to nie jest miejsce na szukanie męża a raczej giełda „szanujących się” lasek szukajacych sponsorigu w zamian za benefity materialne. Kobiety szukaja tam #!$%@? do dupy i gacha do chwalenia sie na necie i wożenia po drogich restauracjach w mieście. Za kazdym razem jak się spotykałem słyszalem #!$%@? ze nie szukaja zwiazku, ze chca porozmawiac i podobne lewatywy. Kiedy
Nie zgodzę się też co do tego że kobieta ryzykuje bo zajdzie w ciąże. Patrząc czysto technicznie to dla niej same profity nawet jako samotna matka. Alimenty, 500+ itd może zapewnić sobie tym przeżycie samej niż jakby tego dziecka nie miała.

Znam też osobiście jedną kobietą której chodziło właśnie tylko o to aby złapać faceta na dziecko i jak już w ciąży była to go rzuciła. O opowieściach nie wspominam, wolę się
@Przepoczwarzenie: Zauważ, że mężczyźni mają średnio wyższe libido w młodym wieku, jest to ich wręcz podstawowa potrzeba. Brak seksu dosłownie przepala facetom styki i muszą uciekać w jakieś ekstremalne kierunki, jak religia czy pracoholizm. Ewolucyjny mechanizm zmuszający do szukania partnerki. U kobiet często aktywuje się znacznie później w formie tej mitycznej "wścieklizny macicy" koło trzydziestki i wciąż nie jest to tak jednolite.
No właśnie, rozkład kobiecej seksualności. Wiele jest kompletnie aseksualnych
@Snap-Dragon: W związku masz seks z jedną kobietą. Wiele mężczyzn odczuwa potrzebę zdobywania nowych partnerek, zarówno biologiczną, jak i psychiczną. Większość się jej opiera, tak jak większość kobiet opiera się gonitwie za lepszymi genami i lepszym facetem.

Wszystko jasne?

A przy okazji - miałem ostatnio jakieś doświadczenia z tinderem i musiałbym przyznać po części rację prawie każdemu wypowiadającemu się w tym wątku po obu stronach barykady. Głównie dlatego, że w tej
@NoMercyIncluded Słuchaj, to już historia, nie wiem czemu prowadzisz te wykopaliska. Nie jestem pewna czy w ogóle ze mną polemizujesz czy się zgadzasz, bo dokładnie o to mi chodziło. Dwóch Mirków twierdziło, że kobiety mają niższe libido. Napisałam tylko, że nie jest to prawdą.
@Przepoczwarzenie: A ja ani nie zaprzeczyłem, ani nie potwierdziłem.
Statystycznie nie jest to prawdą, ze względu na masę przypadków kobiet "oziębłych", czyli albo aseksualnych, albo bez rozwiniętej seksualności (co często jest winą ich wychowania i ich samych), podczas gdy mężczyźni mają przeciętnie wysokie libido w młodym wieku, później dochodzą zaburzenia testosteronu, co też nie musi wpływać na spadek libido.

Poza tym pytaniem jest, jak traktować "libido". Czy to, że kobieta może