Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki z #tinder zrozumcie że kobieta owszem moze dużo łatwiej ogarnąć sobie sex jednak duża większość kobiet nie szuka "ruchania bez zobowiązań". Nie jest to naszym celem i nie tego szukamy. Choć moze wam się to wydać dziwne to kobiety szukają w takim miejscu stabilizacji i związków Czy naprawde myślicie że kobieta umawiając się z typem elokwentnym zaradnym i przystojnym nie liczy na związek i chodzi jej tylko o sex? Każda kobieta jeśli trafi na wartościowego faceta który do tego jej się podoba i pociąga ją będzie po cichu liczyć na związek. Ile się słyszy o wyznaniach kochanek "obiecał,że zostawi żonę". Faceci kombinują, okłamują wszystko aby dostać sex. Ale związek to zupełnie inna bajka. Zapytałam ostatnio niebieski pasek dlaczego facet nie szuka związku tylko sexu bez zobowiązań,skoro jeśli relacja jest zbudowana odpowiednio to sex jest jej stałym elementem. Wiecie co mi powiedział? Że w tej całej grze chodzi o łapanie króliczka a nie jego złapanie a związek odbiera możliwość wyboru (#!$%@?.jpg) Dyskusja nie została zakończona bo ja dalej uważam że skoro sex jest stałym elementem związku to na groma szukać samego sexu jak W ZWIĄZKU TEŻ MASZ SEX. Tak więc przechodząc do meritum. KOBIECIE JEST DUŻO ŁATWIEJ OGARNĄĆ SAM SEX BEZ ZOBOWIĄZAŃ którego wcale nie chce a dużo trudniej ogarnąć sam związek. Z uwagi na to ŻE EWOLUCYJNIE KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród) więc jak już się na to decyduje to przypada na nią od groma napalonych samców. Tak więc nie piszcie że nam dobrze bo mamy łatwiej o ruchanie no to jakby pisać że kobietom łatwiej kupić w sklepie żarcie. Z tym,że to sklep mięsny a ona chciała sałate. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
  • 140
  • Odpowiedz
Z tym,że to sklep mięsny a ona chciała sałate.


@Snap-Dragon:
W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro nie mogla zejść niżej. Chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi pewna kobieta poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj
  • Odpowiedz
Z uwagi na to ŻE EWOLUCYJNIE KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród)


@Snap-Dragon: przy dzisiejszej medycynie to ryzyko zostało niemal do zera obniżone
  • Odpowiedz
@kwasnybigos: ale co ja mam doceniać jak dla mnie ruchanie z obcym typem do którego nic nie czuje jest po prostu obżydliwe. To co mam do kur*y docenić? Że łatwiej mi robić za worek którego samiec użyje aby spuścić z krzyża? No normalnie super deal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: przystojni i "ci zaradni" (co za eufemizm...) mają tendencję do żonglowania partnerkami celem szukania tej najlepszej. Ci niżej w hierarchii zdecydowanie częściej decydują się na coś więcej niż tylko seks, wiedzą, że o kolejny tak łatwo może nie być. Ot, cała historia.
  • Odpowiedz
@mamnaimiemonika: To czego szuka na portalu do szukania seksu bez zobowiązań? Niech odpali badoo albo sympatię. Nawet na tym tinderze jest mnóstwo dobrych chłopaków takich jak wielu moich samotnych kolegów, którzy nie chcą się ruchać z byle laską. No ale wiadomo- tacy nie dostają par. Przeswipujecie alonso który się kapitalizuje na wielkim fiucie i modnych ciuchach a potem się dziwicie ze chce tylko ruchać xd
  • Odpowiedz
KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród)


@Snap-Dragon: xDDDD
A facetowi myślisz lata koło dupy czy gdzieś po świecie nie będą latać jego dzieci? XD Ryzyko jest takie samo.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: ja mam niepopularna opinie na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie duża część z nas, jest przerażona prawdziwym zwiazkiem i możliwością odtrącebia. Dlatego łatwiej jest poruchać raz na jakiś czas bez wiekszego zobowiazania, nawet być raz na jakiś czas w krótkim związku, a rodzinie i znajomym mówić że "na rynku świń jest stabilnie"
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: sorry, ale mylisz przyczynę ze skutkiem. Faceci kłamią z jednego, zasadniczego powodu - bo łykacie te bajki jak pelikany. Jesteście naiwne i łatwowierne.

Druga sprawa. Łykacie te kłamstwa najczęściej jak wypowie te słowa min 8/10, wtedy to nazywacie "szczerym wyznaniem". Czujecie się docenione, że ktoś tak przystojny was zauważył. Jak robi to ktoś inny to jest myśl "ooo znowu kolejny, phi co on sobie myśli, nie zasługuje na mnie".

I
  • Odpowiedz