Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki z #tinder zrozumcie że kobieta owszem moze dużo łatwiej ogarnąć sobie sex jednak duża większość kobiet nie szuka "ruchania bez zobowiązań". Nie jest to naszym celem i nie tego szukamy. Choć moze wam się to wydać dziwne to kobiety szukają w takim miejscu stabilizacji i związków Czy naprawde myślicie że kobieta umawiając się z typem elokwentnym zaradnym i przystojnym nie liczy na związek i chodzi jej tylko o sex? Każda kobieta jeśli trafi na wartościowego faceta który do tego jej się podoba i pociąga ją będzie po cichu liczyć na związek. Ile się słyszy o wyznaniach kochanek "obiecał,że zostawi żonę". Faceci kombinują, okłamują wszystko aby dostać sex. Ale związek to zupełnie inna bajka. Zapytałam ostatnio niebieski pasek dlaczego facet nie szuka związku tylko sexu bez zobowiązań,skoro jeśli relacja jest zbudowana odpowiednio to sex jest jej stałym elementem. Wiecie co mi powiedział? Że w tej całej grze chodzi o łapanie króliczka a nie jego złapanie a związek odbiera możliwość wyboru (#!$%@?.jpg) Dyskusja nie została zakończona bo ja dalej uważam że skoro sex jest stałym elementem związku to na groma szukać samego sexu jak W ZWIĄZKU TEŻ MASZ SEX. Tak więc przechodząc do meritum. KOBIECIE JEST DUŻO ŁATWIEJ OGARNĄĆ SAM SEX BEZ ZOBOWIĄZAŃ którego wcale nie chce a dużo trudniej ogarnąć sam związek. Z uwagi na to ŻE EWOLUCYJNIE KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród) więc jak już się na to decyduje to przypada na nią od groma napalonych samców. Tak więc nie piszcie że nam dobrze bo mamy łatwiej o ruchanie no to jakby pisać że kobietom łatwiej kupić w sklepie żarcie. Z tym,że to sklep mięsny a ona chciała sałate. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
  • 140
  • Odpowiedz
@01ab: widziałam tu wiele wpisów "wolę być sam,niż brać byle co" poza tym wystarczy spojrzeć na najbardziej plusowane tagi: dupeczkizprzypadku prokuratorboners plodnajulka rajstopiary milf ladnapani cyce kontenerynamleko. I ty chcesz mi powiedzieć że autorzy tych wpisów szukają związku i miłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Snap-Dragon: to jak sobie lajknę Julkę jakąś albo prokuratora to już tylko ruchańzgo w głowie? Bez przesady...
  • Odpowiedz
@krytyk_naczelny: @Thexil: @analny_predator: @Paruwkowy__Skrytorzerca: @01ab:
Jak byłam w liceum też podobali mi się faceci generalnie mający opinię przystojnych ale zawsze myślałam raczej:ale zazdroszczę jego dziewcxynie,szczęściara z niej itp. Nigdy natomiast nie pomyślałam sobie "ale bym z nim do wyra poszła" bo wydawało mi się to wtedy takie obrzydliwe. Co ciekawe w liceum związałam się z chłopakiem który nie był żadnym chadem bo
  • Odpowiedz
dodam jeszcze do tego, że nawet te ulane twierdzą, że należy im sie przystojniak a feministyczne społeczeństwo promujące modelki plus size i inne gówna jeszcze ich w tym utwierdza


@analny_predator: twierdzą i w sumie wierzą, ale tego nikt im nie zabroni :) Pokażcie mi Chada, co z harpunem gania :D
  • Odpowiedz
Jak byłam w liceum też podobali mi się faceci generalnie mający opinię przystojnych ale zawsze myślałam raczej:ale zazdroszczę jego dziewcxynie,szczęściara z niej itp. Nigdy natomiast nie pomyślałam sobie "ale bym z nim do wyra poszła" bo wydawało mi się to wtedy takie obrzydliwe. Co ciekawe w liceum związałam się z chłopakiem który nie był żadnym chadem bo był miły, sympatyczny, fajnie się z nim rozmawiało mogłam na niego liczyć itp więc ze
  • Odpowiedz
Zapytałam ostatnio niebieski pasek dlaczego facet nie szuka związku tylko sexu bez zobowiązań,skoro jeśli relacja jest zbudowana odpowiednio to sex jest jej stałym elementem. Wiecie co mi powiedział? Że w tej całej grze chodzi o łapanie króliczka a nie jego złapanie a związek odbiera możliwość wyboru (#!$%@?.jpg)


@Snap-Dragon: Szkoda tylko, że nie zdajesz sobie sprawy, że rozmawiałaś z przedstawicielem wąskiego grona mężczyzn, który w ogóle MA możliwość wyboru xD. A
  • Odpowiedz
@analny_predator może właśnie tu jest problem, wy twierdzicie że laski patrzą za chadami, a prawda jest taka, że to wy oglądacie się za tymi modelkami.


@Przepoczwarzenie:
Nie, uganiamy się za laskami na naszym poziomie atrakcyjności (u mnie to jakieś 5-6/10 powiedzmy), które teoretycznie mogłyby się nami zainteresować. W praktyce tak nie jest, im się wydaje że są 10/10 i takich jak ja odrzucają
  • Odpowiedz
W każdym razie życzę wam szczęscia i jeśli do tego dążycie kogoś kto was szczerze pokocha


@Snap-Dragon: ja tam już tylko nabijam licznik odrzuceń by mieć argument jak ktoś powie, że nigdy nie próbowałem xD, mimo wszystko dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie chcę generalizować, ale od groma dziewczyn porządnych i z zasadami zachowuje się jak w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/49001851/przez-pare-lat-nawet-nie-zdawalem-sobie-sprawy-ze-/
  • Odpowiedz
ą. Obrazowo można by powiedzieć, że niebieski budzi się rano w świecie w którym 99% kobiet wygląda na lat 60+ czyli są generalnie - nieatrakcyjne. I pomimo, że część z nich nasz niebieski szczerze lubi- nie ma ochoty robić z nimi nic seksualnego


@Drzwiotwieramlokciem: czylik klasyka, dla was idealny facet nie istnieje co pokazuje że macie wymagania z dupy i nasrane w głowach. xD Ale wiesz co? To gówno prawda.
  • Odpowiedz