Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki z #tinder zrozumcie że kobieta owszem moze dużo łatwiej ogarnąć sobie sex jednak duża większość kobiet nie szuka "ruchania bez zobowiązań". Nie jest to naszym celem i nie tego szukamy. Choć moze wam się to wydać dziwne to kobiety szukają w takim miejscu stabilizacji i związków Czy naprawde myślicie że kobieta umawiając się z typem elokwentnym zaradnym i przystojnym nie liczy na związek i chodzi jej tylko o sex? Każda kobieta jeśli trafi na wartościowego faceta który do tego jej się podoba i pociąga ją będzie po cichu liczyć na związek. Ile się słyszy o wyznaniach kochanek "obiecał,że zostawi żonę". Faceci kombinują, okłamują wszystko aby dostać sex. Ale związek to zupełnie inna bajka. Zapytałam ostatnio niebieski pasek dlaczego facet nie szuka związku tylko sexu bez zobowiązań,skoro jeśli relacja jest zbudowana odpowiednio to sex jest jej stałym elementem. Wiecie co mi powiedział? Że w tej całej grze chodzi o łapanie króliczka a nie jego złapanie a związek odbiera możliwość wyboru (#!$%@?.jpg) Dyskusja nie została zakończona bo ja dalej uważam że skoro sex jest stałym elementem związku to na groma szukać samego sexu jak W ZWIĄZKU TEŻ MASZ SEX. Tak więc przechodząc do meritum. KOBIECIE JEST DUŻO ŁATWIEJ OGARNĄĆ SAM SEX BEZ ZOBOWIĄZAŃ którego wcale nie chce a dużo trudniej ogarnąć sam związek. Z uwagi na to ŻE EWOLUCYJNIE KOBIETA RYZYKUJE DUŻO WIĘCEJ podczas przypadkowych kontaktów sexualnych (ciąża,poród) więc jak już się na to decyduje to przypada na nią od groma napalonych samców. Tak więc nie piszcie że nam dobrze bo mamy łatwiej o ruchanie no to jakby pisać że kobietom łatwiej kupić w sklepie żarcie. Z tym,że to sklep mięsny a ona chciała sałate. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
  • 140
@Snap-Dragon: Ogólnie to nie obchodzi mnie to czego szukają faceci i kobiety w obecnych czasach. Dla mnie to chojowe, że seks tak zaślepił ludzi. Ważny jest człowiek, by był, we dwoje raźniej, tymczasem przywykłem już do życia w pojedynkę. Jako zwykły przeciętny facet mam średnie szansę mimo, że posiadam np. sporo par na Tinderze. Ale tam czy na Badoo jest coraz gorzej. Mi zależało znaleźć kogoś z kim stworze coś pięknego,
@Przepoczwarzenie: Możesz się śmiać, albo nawet nie wierzyć mi, ale dla mnie to nie jest na tyle ważne, żeby ruchać byle kogo. Po prostu nie zależy mi. Jeśli już to z osobą którą kocham. Miałem w przeszłości okazję na taki przygodny seks i nie skorzystałem. Czy mimo 27 lvl żałuję? Nie. Nawet chciałbym, żeby mi libido opadło.
akt płciowy z facetem do którego nie czuję miłości mnie odrzuca


@Snap-Dragon: Chcesz powiedzieć, że na seks z każdym, z którym byłaś w związku, czekaliście z seksem grubo ponad kilka miesięcy (aż minie okres zauroczenia)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Snap-Dragon: Ale przykro jak się czyta komentarze facetów w tym wątku... Wychodzi na to, że każdy docelowo chciałby tylko ruchać, a związki są dla brzydszych facetów, którzy tak nie mogą. To chyba na tyle z kobiecych marzeń o miłości.
A, no i to my jesteśmy winne, bo naiwnie nie zakładamy, że facet kłamie.
Ja już chyba wolę być sama ( ͡° ʖ̯ ͡°)
może właśnie tu jest problem, wy twierdzicie że laski patrzą za chadami, a prawda jest taka, że to wy oglądacie się za tymi modelkami.


@Przepoczwarzenie: Musisz mieć 15 lat żeby wypisywać takie niczym nie podparte bzdety.

https://blogs.sas.com/content/sastraining/2014/10/16/how-do-men-rate-women-on-dating-websites-part-2/
Pobierz panczekolady - > może właśnie tu jest problem, wy twierdzicie że laski patrzą za chad...
źródło: comment_1587856844hKTCCq7hQyfFaktNadS74M.jpg
@svickova: hmm, nie każdy chciałby docelowo ruchać tylko tak to wygląda. W myśl powiedzenia jak suka nie da to i pies nie weźmie. Co do miłości to kobiece marzenia o miłości w większości(na tinderze) wyglądają tak: na koncie 5-6 związków, przygody typu fwb, ons i ohh jak ja pragnę miłości( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam tylko, że wiek takiej kobiety to jest około 22 lat i wcale nie
@PeterFile: jakby tak nie działał przeciętny człowiek w wielu dziedzinach - a jak ktoś idzie do kasyna i ma nadzieje ze następne rozdanie przyniesie mu jeszcze więcej niż poprzednie? To przynajmniej prawdziwa sytuacja a nie z żartu. A hazardzistami są częściej mężczyźni...