Wpis z mikrobloga

@asd23434asd: Gość okazał się po swojej kadencji absolutnym przebierańcem. Niby prawnik a #!$%@?ł konstytucje przy każdej nadarzającej się okazji, niby taki młody i zna języki a ostatnio w Davos błyszczał swoimi umiejętnościami jak węgiel kamienny. No ale przynajmniej z kartki nie czyta... pewnie tego co podpisuje też nie.
@chemik_kieszyk: @RarestOfAllPepes: @Sternikpiernik: @SuperTimor435: @SuperTimor435: @TurboDynamo: @bialepaski: @NashBridges: @pomarancza3000: @koniecswiatajestbliski:
Widzę, że jest spór co do tego, że nikt. Mianowicie wiem że były osoby co się spodziewały takiego obrotu spraw, mianowicie mi chodziło o to, że wyszło z Dudy jeszcze większe szambo niż no można by było przypuszczać, od 2015 do teraz wykazał się nad wyraz małą inteligencją, i głupotą o co
@asd23434asd: ciekawe czym szogun by nas zaskoczył jakby wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maverq: Zapewne zupełnie niczym. Plus byłby taki, że PiS bez jazdy na fali sukcesu zapewne nie zdobyłby samodzielnej większości, więc mielibyśmy niestabilną koalicję PiS+Kukiz, prezydenta z drugiej opcji wetującego co bardziej szalone pomysły, czyli generalnie sytuację kilka razy lepszą.
mianowicie mi chodziło o to, że wyszło z Dudy jeszcze większe szambo niż no można by było przypuszczać, od 2015 do teraz wykazał się nad wyraz małą inteligencją, i głupotą o co ja go nie podejrzewałem podczas I jego kampanii prezydenckiej.


@GrochenMochen: Większe szambo wyszło z PiS-u - w swojej poprzedniej kadencji byli niemili ale nie aż tak skrajnie. Przecież Duda został wzięty znikąd, niczym szczególnym się nie wykazał, stał za
chodziło o to, że wyszło z Dudy jeszcze większe szambo niż no można by było przypuszczać

@GrochenMochen:
Jest dokładnie tak, jak miało być- pacynka-marionetka, czyli słup Kaczyńskiego działa dokładnie tak, jak miał działać. Nie ma tu żadnych zaskoczeń. Duda to był dosłownie nikt, mało kto go znał i nagle dostał zadanie być słupem Kaczyńskiego. Jeśli ktoś spodziewał się samodzielności, to jest chyba głupszy niż wyborcy PiS.
Pobierz pomarancza3000 - > chodziło o to, że wyszło z Dudy jeszcze większe szambo niż no możn...
źródło: comment_1587849965qGWkGH6WolEkrYcWpegzKS.jpg
nikt nawet #!$%@? ja się nie spodziewałem że będzie z niego taka po pierdółka, długopis i pacynka w rękach Jarka


@GrochenMochen: Człowiek znikąd, bez żadnego zaplecza, wybrany na kandydata decyzją Jarka i siłami PiSu.

To nie jest ktoś, kto miał jakąś historię, rozpoznawalność, która pozwalała mu na niezależność. On bez PiSu jest nikim.
akurat czy to komuś się podoba czy nie to Duda jest dotychczas najlepszym prezydentem jaki został wybrany. Już pomijam tu jakiekolwiek argumenty typu „podpisuje wszystko”, każdy akurat był na czyichś usługach, nie wspominając o Wałesie czy Komorowskim. Jestem anty PiS ale jeśli chodzi o sposób prezentowania kraju to Duda robi to naprawdę dobrze.


@skna: Bzdura. Rolą prezydenta jest stanie na straży konstytucji, bycie dodatkowym buforem dla zapędów parlamentu i reprezentowanie naszego
@asd23434asd: nie, żebym lubil po czy pis, ale nawet z tych co byli przeciwko pisowi to ile się spodziewało, aż takiego przegięcia pały? Jak ktoś był przeciwko pisowi to zakładał przejęcie mediów, propagandę, ułożenie się na stołkach, że jarek będzie sterowął tym gównem, że wjadą na przedsiębiorców a na Kościół wręcz przeciwnie, #!$%@? pomysłów typu zakaz handlu w niedzielę itp. Ale czy ktokolwiek (może poza zbigniewem) spodziewał się, że tvp będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asd23434asd: jak mi wstyd że na tą miernote głosowałem w drugiej turze. Na usprswiedliwienie dodam że na tamten czas miałem do wyboru równorzędną miernote