Wpis z mikrobloga

@asd23434asd: Sam napisałem o tym że Anderduda ma możliwość być dobrym prezydentem - prezes choćby srał ogniem to nie da rady odwołać prezydenta, a mając wysokie poparcie społeczne budowane na niezależności byłby zbyt grubym graczem żeby wystawić innego kandydata. To że to słup, no cóż, czasem nawet słupy się szarpią na ambitniejsze plany niż bycie długopisem.
@asd23434asd: #!$%@? ale Duda naprawde prezentowal sie bardzo dobrze, umie sie wypowiedziec, nie wyglada jak #!$%@? obwies komorowski, no naprawde ja na niego glosowalem i to, jaka obral droge to dramat.
Z drugiej strony, no #!$%@? ten pis i po i kosiniaka, jeszcze #!$%@? po wystawia kidawe ktora aby przekroczyc 10% musialaby wystartowac bez kontrkandydatow
No ja tez uważam ze duda jest #!$%@? ale gdzie widzisz błąd w stwierdzeniu ze dotychczas najlepszy?


@genkamyk: Choćby tu - prezydent, który nawet pijany lepiej reprezentował kraj niż Du*a, lepiej też od niego mówi w obcych językach (niezależnie od stanu upojenia).
Zasługi? Wprowadził Polskę do NATO i UE, za jego kadencji udało się stworzyć nowy ład konstytucyjny czy przeprowadzić reformę administracji. Więc z czym mi tu wyjeżdżasz, trolu.
@asd23434asd: niektóre komentarze twierdzące, że w sumie Duda spoko, bo się ładnie prezentuje ignorujące fakt, że mamy między innymi dzięki niemu rządy bezprawia i dykaturę szeregowego posła bardziej mnie wk*rwiają niż wysrywy tvp.
@chemik_kieszyk: też mi się wydawało oczywiste jak tylko Duda wypłynął jako kandydat, że to tylko słup, jestem zaskoczona, że tyle osób tutaj dało się złapać.