Wpis z mikrobloga

#ksiazki #empik #czytajzwykopem

Weekend z promocją 3 za 2 w epiku. Przeglądam sobie listę książek fantasy i znalazłem taką perełkę. Za 10 zł może bym się skusił bo jako fan filmów klasy "z" mógłbym w sumie czasem przeczytać jakiegoś crapa. Ale z drugiej strony, trochę by mi było szkoda czasu na takie "dzieło".

https://www.empik.com/nawiedzona-wagina-mellick-carlton-iii,p1232144742,ksiazka-p

Trudno kochać kobietę, której wagina jest bramą do świata umarłych...

Steve szaleńczo kocha swą ekscentryczną dziewczynę Stacy. Niestety ostatnio ich życie seksualne podupadło, bo mężczyznę martwią dziwne odgłosy z okolic jej krocza. Stacy twierdzi, że ma nawiedzoną pochwę i że to nic takiego. Steve zupełnie się z nią nie zgadza w tej kwestii.


Kiedy podczas niezbyt udanego seksu ze Stacy wydostaje się żywy trup, kobieta dowiaduje się, że jej pochwa to brama do innego świata. Namawia Steve'a, by wszedł do środka i zwiedził to dziwne, nowe miejsce. Powrót okazuje się jednak trudny... zwłaszcza po spotkaniu z Fig, specyficznie atrakcyjną mieszkanką opuszczonego świata między nogami Stacy.
kudlaty_ziemniak - #ksiazki #empik #czytajzwykopem 

Weekend z promocją 3 za 2 w ep...

źródło: comment_1587805651BtoGJOKHeKOuYRG1O2htS0.jpg

Pobierz
  • 22
@Precypitat nie chce robić spoilerów, ale z tego co pamiętam to autor bardzo się skupiał na tym jak bohater tęskni za swoją Stacy. Ogólnie to lektura mi jakoś mocno nie zapadła w pamięć, co oznacza że mnie nie porwało.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.