Wpis z mikrobloga

@Need: ja na egzaminie z sieci miałem 92,5pkt, brakło 0,5 do piateczki na koniec. Odjęte pół pkt za brak rozrysowania podziału sieci ... Im cięższy przedmiot to nikt punktów nie rozdawał. Na matematyce dyskretnej zdawalnosc 3% w pierwszym terminie xd. Także zależy co i gdzie studiujesz. Natomiast z gówno przedmiotów to 3 dawali za podpisanien pustej kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrlionel: @Need: ej ziomki, ale w tym memie nie chodzi o to jak reaguje prowadzący zajęcia, tylko jak reaguje uczeń/student i to jest prawda.
W szkole każdy jak mu zabrakło choćby ułamka punktu to szedł oburzony do nauczyciela jak na wojnę, a na studiach, choćby była duża pomyłka na twoją niekorzyść, to zawsze z szacunkiem "Panie Doktorze/Profesorze, czy mógłby Pan jeszcze raz spojrzeć na zadanie nr. 4? Wydaje mi się,
@Adrien:

No każdego puszczają tylko analize #!$%@?ła 1/2 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam przykład znajomego, któremu obcięli aż 8pktów przez pomyłkę i nie mieli żadnego problemu żeby mu je oddać i o to mi chodziło, że robią to bezproblemowo.
@Need: ale co jest w tym bez sensu? Nie jest prawdą, że studenci mają estymę do prowadzących, w przeciwieństwie do uczniów szkół? Jest prawdą i właśnie dlatego ten mem ma dużo sensu.