Wpis z mikrobloga

@stachol: moim zdaniem nie, choćby dlatego że często do snu zalicza leżenie w łóżku, zwłaszcza gdy masz niskie tętno spoczynkowe. Gdy miałem Mi Banda to potrafił bardzo dobrze rozgraniczać czas "w łóżku" od czasu snu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: skuteczność mierzenia faz snu wg badań Garmina to ok 70%. Zobacz sobie jak faza głęboka jest skorelowania z wykresem ruchu, oddechem i saturacją.
  • Odpowiedz
@Cinekk: nie wiem jak jest skorelowana faza głęboka z czymkolwiek, ale Mi Band dokładnie pokazywał kiedy się do łóżka kłąde, kiedy zasypiam i podział na fazy, podczas gdy Garmin potrafi mi doliczyć kilka godzin leżenia w łóżku jako sen XD. Skoro nie potrafi odróżnić snu od jego braku to raczej z fazami też sobie nie radzi za bardzo, a przynajmniej nie u kogoś z niskim tętnem spoczynkowym.
  • Odpowiedz
@Cinekk: mam ustawione, tylko że to nic nie zmienia bo raz śpię tak, a raz siak.
On nawet siedzenie przed kompem wykrywa jako sen XD. Wczoraj niby spałem od 22:05, podczas gdy poszedłem spać po 3:00. Pobudkę wykrył prawidłowo dla odmiany, pewnie dlatego że wstałem z łóżka XD.

Co ciekawe podczas gdy grałem w Grim Dawn mam wpisane "sen głęboki", a nawet fazę REM.
  • Odpowiedz