Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@damian_co_dalej rozgrzewałem góra dół przez ponad pół godziny a potem grill z termoobiegiem też mniej więcej tyle, temperatura na maxa czyli u mnie 250 stopni Celsjusza
  • Odpowiedz
@Mishy: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej w----y 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: Żaden Polak nie mówi pogardliwie "polaczek"- twoja pejsowa pogarda do Polaków aż kuje ojkofobią, słowo które użyłeś stosują pogardliwie zydzi i niemcy skoro ty je używasz to jesteś zwykłym śmieciem bez honoru, każdy naród ma swoje preferencje wady i zalety a ty kapciu czepiasz się Polaków?!
  • Odpowiedz
@Mishy: jak zrobić dobre ciasto? Mi zawsze wychodzi takie chrupkie bleh... mam stary piekarnik max 230 bez zadnych opcji. Polecasz najpierw długo nagrzewac? Ja nagrzewalem tylko 5minut a potem z 15 pieklem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@analboss po pierwsze stosuj się do kalkulatora pizzy i próbuj ulepić hydro ponad 60 %
Mąkę włoska>mąka Basia> mąka sklepowa
Z piekarnikiem to zależy czy masz tylko dolną grzałkę czy też górną. Jeśli tylko dolną to rozgrzej z pół godziny na maxa wrzuć najpierw samo ciasto z sosem na 4 minuty i potem dołóż składniki na następne kilka minut aż się zrobią. Oczywiście na najniższej półce wtedy i blaszkę też lepiej
  • Odpowiedz