Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek hehe dokladnie.

Panie kiedyś to było, rysowało się w szkole, jak użyło się gumki to nauczyciel od razu brał takiego pod ścianę i strzelał w łeb. A później w pracy jak to się rysowało, Panie to było coś, a teraz? Teraz to mlody nie ma pojęcia co to życie. Komputery robio wszystko, nie trza już umić liczyć, dlategóż zabieramy telefony, kalkulatory, liczydła, kartki papieru i ołówki. Teraz masz młody kombinuj. Pokaż
Pobierz Zarzadca - @powaznyczlowiek hehe dokladnie.

Panie kiedyś to było, rysowało się w szk...
źródło: comment_1587709212C5zpuVSCQ5eHRI7PxKoq3W.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Tomo_BiF: nie mówię o tym konkretnym zadaniu tylko o całym tym podejściu - skoro ma telefon pod ręką to go używa - mamy 2020 rok i należy z tego korzystać. Oczywiście zgadzam się, że wykształcony fachowiec powinien umieć takie rzeczy - po prostu chodzi mi o to co czytam w tych waszych komentarzach, a co da się podsumować krótkim "kurła kiedyś to było" xD
@Spratus: @Tomba: Jak Wam ciężko policzyć 0,48/3 to współczuje.
Mnie nie wygryzie bo poszliśmy w inną stronę. Ja się pierdół nie czepiam, ale on na prawdę czasami wszystko na HURA, a później problemy XD Mam nadzieję, że przekazałem mu to co ważne i że teraz on przekazuje to co ważne. Wszyscy młodzi w biurze pod innymi parzyli kawę i kserowali dokumenty, a on co drugi dzień by na budowie i
@Tomo_BiF: kurła ale kiedys to byli liczenia teraz to niema, tylko w tych komputierach siedza te dzieciaki nie wiedza co to zycie, kurrrrr pamietacie budexpo w 99' w #!$%@? ale sie dzialo kto ma wiedziec ten wie
robota na budowie to najgorsza robota bo nie dosc ze musisz sie uzerac z pijanymi budowlancami to jeszcze ze starymi dzbanami co pozjadali wszystkie rozumy bo jak 30 lat temu konczyli uczelnie to nie
@Tomo_BiF mordo. Ja nie mówię, że nie umiem policzyć - ja mówię, że małostkowe podejście z tym liczeniem. Nie #!$%@? się w ten sposób proszę.

Bardzo chwalę za to gonienie inżyniera młodego na budowę. Wypełnianie tabeli przerobowej na postawie protokołów niczego nie uczy, choć ktoś to musi zrobic.
@Tomo_BiF nie czepiasz się, a na kartce każesz mu liczyć jak sam nazwałeś, proste rzeczy. Poza tym skąd wniosek, że nie umiem policzyć 0,48/3? Nie potrzebuję do tego kartki, ale i tak prawie wszystko liczę na kalkulatorze, bo szkoda mi tracić czas na takie głupoty. Wolę się skupić na rzeczach istotnych w pracy, na obliczeniach z zakresu mechaniki analitycznej, na innowacyjnych rozwiązaniach etc., a nie dzielenie na kartce, to nie podstawówka xd
@Tomo_BiF a i jeszcze mi się przypomniało - też miałem jednego takiego #!$%@?, kosztorysant z jednej firmy. Wiedzę ma potężną, ale takimi poerdolami potrafił #!$%@?. Też mamy teraz bardzo dobre kontakty, ale takich rzeczy mu nie zapomnę i bardzo mam do niego żal o takie #!$%@?. Sralem po gaciach wtedy - nowe miasto, nowa firma, nowi ludzi, a ja w rozsypce emocjonalnej z innych powodów - a ten się #!$%@? żeby ręcznie
@Tomo_BiF: niestety my geometrie mielismy na pierwszym semestrze, ja nie mialam dostepu do zadnego programu wiec wszystko sobie liczyłam i szkicowałam najpierw olowkiem potem dopiero rapidografem, pewnie co cwanszy student to dawał zeby ktos mu to zrobił w cadzie ze starszych roczników. Ja moge być dumna bo zrobiłam to sama :D:D Zresztą teraz pracuje jako specjalista od 2D także tego :P