Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arteria: całkowicie się z Tobą, zgadzam dziewczyna postąpiła bardzo źle i należy się jej kara, ale włamywanie się jej na fejsa i rozpowszechnianie zdjęć to przegięcie. Mojej siostrze też ktoś się włamywał i pisał jakiś glupoty do znajomych. Jak można mieć poczucie bezpieczeństwa w takim momencie. Wiem jak wtedy chodziła schizowana i nikomu tego nie życzę, nawet tej dziewczynie choć zrobiła świństwo.
@arteria: Ja #!$%@?, wez nie gadaj z tymi zwierzetami.

@Nitrozus: @jvrrgtrjth: nyslalam ze zyjemy w cywilizowanym kraju. Zdrada z tego co mi wiadomo przestepstwem nie jest a wlamanie na konto i publikacja cudzych zdjec bez zgody wlasciciela juz tak. Dziewczyna nie jest ubezwlasnowolniona i swoje nudesy moze wysylac komu chce, nie jest niczyja wlasnoscia. To ze popelnila czyny MORALNIE zle nie jest powodem do samosądow. W najgorszym wypadku powinni
@jvrrgtrjth: można wiedziec skąd tak dużo szczegółów znasz? Gdzie można przeczytać tę rozmowy? Sytuacja mnie ciekawi po prostu. Co do związków kończonych w jeden dzień to sama taki przeżyłam, i to jedyną prawdziwą miłość jaką udało mi się przeżyć- koleś nie chciał nic naprawiać, po prostu mnie olał. To mi pokazało że jest możliwość, że ktoś po prostu oleje sobie z dnia na dzień związek, być może myślał o tym wcześniej
@arteria:

To mi pokazało że jest możliwość, że ktoś po prostu oleje sobie z dnia na dzień związek, być może myślał o tym wcześniej ale ze mną nie porozmawiał. To jest chyba oczywiste, że nie chce żeby takie sytuacje się zdarzały ale moje pobożne życzenie nijak się ma w starciu z rzeczywistością


Może dlatego że społecznie na to pozwalamy i podchodzimy z myślą "no trudno..." zamiast to piętnować społecznie. Przyzwolenie wszędzie
@jvrrgtrjth: ale co w tym nieprawdziwego co ona napisała? Zmienianie partnerów jest może moralnie złe, ale nie zabronione prawnie. Rozsyłanie cudzych nudli i włamanie na fejsa- już jednak regulowane prawnie. Za rzucenie faceta czy zdradę można być źle ocenionym, ale właściwie to wszystko. A mam wrażenie że niektórzy bardzo by chcieli żeby za zdradę odpowiadać jak za jakieś wykroczenie prawne.
@arteria: Screeny ich rozmów latały w internecie, bo ktoś się włamał na jego albo jej konto, już nie pamiętam.
Bardzo mi przykro, że coś takiego przeżyłaś. Naprawdę, okropne. Pozbierałaś się już po tym?
Ja miałem podobną sytuację. Jedyna dziewczyna którą kiedykolwiek kochałem, zostawiła mnie z dnia na dzień, po 7 latach, po tym jak powiedziałem jej, że mam myśli samobójcze. Później oczywiście było dużo gorzej i się powiesiłem. Żyję tylko dlatego,
@arteria: A kto mówi coś o prawnej odpowiedzialności?

Nie jestwsmy niczyja wlasnoscia i przed slubem mozemy zmieniac partnerow jak chcemy.

To przykład zezwierzęcenia i braku wartości, który powinno się piętnować. To tratkowanie drugiego człowieka jak śmiecia, którego się wyrzuca, gdy się znudzi. @Sig_mar to dobrze wytłumaczył
@jvrrgtrjth: Dzieki za merytoryczna odpowiedz jak na zielonke przystalo ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Sig_mar: malo kto wie czego chce w wieku 16 lat. A potrzeba akceptacji jest silna, byc moze to byl jej sposob na akceptacje w srodowisku ‚cool guys’. Ale tego nie ma ci rozkminiac, moj komentarz napisalam w kobtekscie prawnym a nie psychologicznym
@jvrrgtrjth: bardzo współczuję koszmarnej historii... Bardzo się cieszę, że tata wrócił wcześniej do domu. U mnie to już ładne parę lat więc już się pozbierałam.
Btw dziewczyna też "udana" że w ten sposób zareagowała na Twoje problemy...

@jvrrgtrjth: niekoniecznie chodzi o traktowanie człowieka jak śmiecia, po prostu każdy może dowolnie odejść od drugiej osoby, nie jest nikomu nic winien, co nie znaczy że ludzie sobie dla zabawy kończą związki z