Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jvrrgtrjth: Facet ma taką rolę w społeczeństwie, ma pracować, a jak przyjdzie kryzys/wojna, to umrzeć. Zawsze przypomina mi się eksperyment z kobietą, która chciała stać się mężczyzną, żeby zobaczyć jak to jest. Wynik? Bardzo się zdziwiła.

Nawet są napisy, chyba ktoś podłapał temat, bo filmik stary...
ExitMan - @jvrrgtrjth: Facet ma taką rolę w społeczeństwie, ma pracować, a jak przyjd...
  • Odpowiedz
Mógłby ktoś opublikować zdjęcie nitki, wraz z komentarzami, zanim zostały pokasowane przez maciusiów z moderacji? Chciałbym poczytać, bo ciekawa sprawa.
  • Odpowiedz
jak im policja zapuka za miesiąc do drzwi


@dami423: bitch please policja nie potrafi znaleźć ukradzionego samochodu jak im się zgłosi w ciągu 3 godzin. poziom policji mamy lvl Ukraina.
  • Odpowiedz
@Sig_mar: No fajnie, ze wklejasz mi definicje z sjp ale chyba nie do konca ja rozumiesz. Nie mozesz zarzucic braku honoru w kwestii wartosci ktorych dana osoba nie uznaje. Znaczy no mozesz tak jak teraz ale to by bylo na tyle ;d jak napisales - honorem mozna sie kierowac w zycou milosnym. Ale nie trzeba. Bo jesli to honor Cie napedza zebys zostal wierny szczery i wyrozumialy a nie po
  • Odpowiedz
@arteria Najlepsze jest to, że jeśli kobieta zdradza, to niech odpowiada, jak za wykroczenie prawne, a jeśli facet - to znaczy, że go kobieta zaniedbała, czyli wszystko w porządku. I oni coś mówią o nierównym traktowaniu( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Z takich sytuacji prosta droga do samobójstwa, serio faceci potrafią tak nienawidzić kobiet, żeby jakiejkolwiek coś takiego robić? Trzeba było chłopaka poinformować osobiście, a nie wrzucać jej gołe foty bez jej zgody na klasową grupę. Jak laska sobie odbierze życie to będą mieć jej krew na rękach. Mogłaby te nudle wysyłać i do 20 osób, ale to się by działo za jej zgodą, a nie coś takiego... Nie wierzę, że w XXI
  • Odpowiedz