Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jvrrgtrjth: osobiście gdybym coś takiego widziała na fejsie to pierwsze co to trzęsącymi łapami bym zadzwoniła na policję i próbowałabym ogarnąć gdzie typ jest. Nie wiem dlaczego miałabym zrobić coś innego w przypadku kobiety w tej sytuacji, a mężczyzny w tej sytuacji. Wartościowanie życia człowieka na podstawie płci jest tak niedorzeczne, że nie wiem jak można komuś to zasugerować. Co do zaginięć to nawet tutaj na wykopie często widać, że jak
@arteria: Nie chodzi mi o zrzucanie winy na kogokolwiek, ale jednak chyba można mieć do niej pretensje bardziej niż do pozostałych znajomych, skoro wiedziała o tym od początku do końca, a jedyne na co było ją stać to wyzywanie chłopaka od gówniarzy i zrzucanie winy na pozostałych.
A do tego na następny dzień wrzucała na fb czy insta fotki jak gdyby nigdy nic
Powtarzam, nie chcę szukać winnych tylko zaznaczyć jak
Pobierz ZydowskiZarzadPowierniczy - @arteria: Nie chodzi mi o zrzucanie winy na kogokolwiek, ...
źródło: comment_1587686488oN9Y1KaMQR4bX6YDYsTEId.jpg
@arteria: Wiadomo, że wszyscy, którzy o tym wiedzieli i którzy oglądali tego streama są winni. Ale ona jest winna dużo bardziej. Ona od kilku dni wiedziała że chce się zabić. Pisał jej to wielokrotnie. Wiesz co zrobiła, gdy jej to napisał? Odpisała mu "
@ZydowskiZarzadPowierniczy: Na podstawie jednej sytuacji twierdzisz, że każdy ma w dupie samobójstwo mężczyzn? Powtarzam, ja bym nie miała, nieważne dla mnie jakiej ktoś jest płci, jak w ogóle można w takiej chwili myśleć o tym czy to facet czy kobieta? Więc mówię Ci, ze ja bym nie miała w dupie, a Ty dalej idziesz w zaparte, że nie, bo każdy ma w dupie samobójstwo faceta. Otóż nie każdy, może jak jeszcze
kilku dni wiedziała że chce się zabić. Pisał jej to wielokrotnie. Wiesz co zrobiła, gdy jej to napisał? Odpisała mu ""


@jvrrgtrjth: W takim razie jest winna w #!$%@?, ale dlatego, że nie zareagowała. Była nawet taka głośna sprawa, cholera nie wiem czy teraz sobie przypomnę ich nazwiska bo kiedyś słuchałam o tym podcastu, że laska namawiała faceta do samobójstwa. I obecnie laska siedzi w pierdlu, bo namówiła go z "pozytywnym"
@arteria: jeśli ja zostawię zostawię u sąsiada odkręcony kran to mi powinno najbardziej, żeby je zakręcić albo chociaż powiedzieć komuś innemu , żeby je wyłączył wodę za mnie, mimo że to nie moja chata będzie zalana w razie czego.

A co do to tego kogo obchodzą samobójstwa to możesz nawet 444 razy napisać, ale i tak nie dotrze. Mogę też ci pisać odwrotnie, ale nic nie udowodnię. Ale skoro kobiety dostają
@arteria: Wiem stąd, że widziałem ich rozmowy. Po prostu z dnia na dzień go zostawiła, nie mówiąc nic wcześniej, bo znalazła sobie nowego chłopaka. On ją błagał żeby z nim nie zrywała, mówił że można naprawić, to co jej się nie podoba, ale ona miała go już gdzieś.
Nie uważam, że będąc w związku, możesz z kimś zerwać tak z dnia na dzień, bo inny chłopak/dziewczyna ci się spodobał. Naprawdę, chcesz