Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@inhibitor-pompy-protonowej: nie bronię tego co robi, ogarnij się typie! Bronię jej jako osoby która mimo, że zrobiła coś #!$%@? to nie zasługuje na skończenie na sznurze! Wy #!$%@? jesteście udani wszyscy tutaj naprawdę, większość na tym portalu płacze, że nie ma akceptacji w społeczeństwie, nikt ich nie chce itd a robicie taki gnój dziewczynie której nawet nie znacie. Poinformować chłopaka, poinformować innych facetów i tyle, a nie niszczyć dziewczynę. #!$%@?, jakim
@Nitrozus: Aha, czyli ulży Ci jak dziewczyna się zabije? Będzie Ci lepiej jak obca, randomowa totalnie laska coś sobie zrobi, bo 10 lat temu w gimnazjum ktoś się z Ciebie śmiał? Oświecę Cię, z dziewczyn też się śmieją, upokarzają je, wyzywają i nawet biją, mnie samą gnębili ale nie jestem taka zezwierzęcona żeby pragnąć zniszczyć człowieka. #!$%@? ludzie leczcie się
@Nitrozus: co Ty typie piszesz, jak można mówić że odrzucenie w gimbazie jest gorsze niż samobójstwo? Też byłam odrzucona, gruba dziewczyna w gimnazjum ma równie #!$%@? co brzydki chłopak, więc nie wciskaj mi kitu, że brak akceptacji społecznej, brak znajomych to jest coś za co inna osoba powinna przypłacić życiem. Był w gimbazie taki chłopak który kręcił ze mnie bekę, szturchał, zastraszał, potrafił mnie opluć, czy jakaś dziewczyna coś takiego Ci