Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co do goscia co sie zabil - kto w gimbazie nie uslyszal od partnera/partnerki przy rozstaniu, ze bez niej/niego sie zabije niech pierwszy rzuci kamien. Za pierwszym razem czlowiek sie przejmuje ale pozniej juz to bagatelizuje bo w 99% jest to tylko nic nie znaczacy szantaz emocjonalny. Nie jestwsmy niczyja wlasnoscia i przed slubem mozemy zmieniac partnerow jak chcemy.


@MangoZjem: No i gdzie tutaj odniesienie się do faceta, który
  • Odpowiedz
serio jesteś aż taki naiwny i myślisz że polska policja zatrzymała się 30 lat temu z technologią?


@dami423: to ty jesteś naiwny, że myślisz, że policja coś zrobi. Nie odbierz tego jako atak czy obrazę ale w polsce przez internet to możesz robić co chcesz a szczególnie jeśli jesteś choć trochę ogarnięty jeśli chodzi o sieci...

Tak w ogóle to jeszcze nigdy chyba nie spotkałem się z sytuacją żeby oni
  • Odpowiedz
@arteria: wiesz ze zdradzony chłopak może też być krok od samobójstwa?
Dlaczego uważasz, że życie jednego człowieka jest bardziej wartościowe od życia drugiego?

Inna sprawa jest fakt, że publikowanie czegokolwiek w necie (mam na myśli takie rzeczy jak nagie zdjęcia) jest głupota, bo prędzej, czy później trafi to gdzieś publicznie.
  • Odpowiedz
ja p------e co za idioci na tym wykopie istnieją, jeśli nękali was w życiu to bardzo dobrze, widać że nie zasługujecie na żaden szacunek za takie podejście, jak można coś takiego wrzucić na grupę
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Ale tak szczerze, to jak reagować na czyny tylko MORALNIE złe? Faceci reagują tak jak mogą, a mogą niewiele. My bardzo mocno odczuwamy takie rzeczy, i nie chcemy żyć w świecie w którym cierpimy.

Chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. Dopóki laski szantażują emocjonalnie facetów, to dopóty faceci będą się mścić. Nie pochwalam żadnej strony, ale nie ma innego wyjścia.

Ignorowanie takich faktów byłoby dużo gorsze. Wtedy takie
  • Odpowiedz