Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MangoZjem: Nie rób z 16 latków ameb - jedyne na co to wskazuje, to po pierwsze z------e społeczne, że taki czynnik zaważył na jej sposobie zdobywania poklasku wśród innych (to tylko świadczy o nas i naszej kulturze, bardzo źle świadczy), a po drugie o tym że sama nie była nazbyt..inteligentna, skoro rajcowało ją takie coś i nie potrafiła wykuć w swoim umyśle emocji opartych na empatii i na tym że
  • Odpowiedz
@arteria: No i takie zachowanie trzeba linczować, właśnie o to chodzi żeby takie osoby nauczyć przynajmniej w części czegoś takiego jak honor. Tutaj rzeczywiście, na grupę klasową nudesy to już na ostro, ale samo wspomnienie że grała na kilka frontów + jakieś screeny to udowadniające by były jak na miejscu. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze - to się nazywa odpowiedzialność za własne czyny.
  • Odpowiedz
@arteria: Później dowiedziałem się, że nigdy nie należy o takich problemach mówić dziewczynie. Dziewczyny potrzebują przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, a facet z problemami im poczucia bezpieczeństwa nie daje, więc drugi raz już tego błędu nie popełnię. Jest to cholernie smutne, ale niestety to prawda

@arteria: Jeżeli nie traktujesz drugiego człowieka jak śmiecia, to gdy jesteś w poważnym związku i coś zaczyna się psuć, to starasz się to naprawić,
  • Odpowiedz
  • 28
Jest niewątpliwym, że to, co zrobiła, jest karygodne i niemoralne. Co jest ważniejsze dla tej sprawy, ona jest tylko człowiekiem. Popełnia błędy i grzeszy głupotą, jak każdy (choć zapewne nie każdy w takim stopniu). Nie można też zapominać, że jak każdy człowiek, ona też odczuwa i cierpi, mimo iż jej postępowanie zapewne jest źródłem cierpienia innych (szczególnie rodziców).

Jednakże, za o wiele bardziej karygodne i obrzydliwe uważam postępowanie tych typów. Sprawa nie
  • Odpowiedz
@MangoZjem: O kim teraz piszesz? Twój protokół "NALEŻY BRONIĆ KOBIETY" jaką kobietę teraz wybrał do obrony?

@MangoZjem: Nie mam zamiaru odnosić się do wysrywu laski, która najwidoczniej ma ze sobą jakiś problem i musi odreagowywać agresją na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Sam pomysl wysylania nudesow swiadczy o niezbyt duzej inteligencji. Ale niska inteligencja to jeszcze nie powod do karania i pietnowania kogos. O samo wspomnienie ze grala na kilka frontow malo kto dawalby j-----e. Tu rozchodzi sie o wlamanie na konto i publikacje jej nudesow osobom niezwiazanym ze sprawa. To o honorze to przemilcze bo cos takiego jak honor to w w ogole dla mnie niezle narzedzie do manipulacji innymi
  • Odpowiedz
@arteria: No i co to da, że tylko osoby zamieszane się o tym dowiedzą że zdradzała i jej osoba, co najmniej, nie zasługuje na zaufanie? O to chodzi żeby więcej osób się o tym dowiedziało - to nie jest zbicie doniczki czy przewrócenie szklanki. Tylko bawienie się psychiką kilku osób, z czego jak wspomniane było, ktoś mógł się zabić. Jedyne co, to te nudesy zbędne były - sam dowód że
  • Odpowiedz
@jvrrgtrjth: Caly czas o dziewczynie z wpisu. Wykop niezle zryl juz Ci banie, ze piszesz o jakichs protokolach xD
No tak nie mam zamiaru odnosic sie do wysrywu ale odniose sie do tego co mi wygodnie i to w dodatki bez zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezla zonglerke stosujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

O samo wspomnienie ze grala na kilka frontow malo kto dawalby j-----e. (...) To o honorze to przemilcze bo cos takiego jak honor to w w ogole dla mnie niezle narzedzie do manipulacji innymi ludzmi.


Mhm, właśnie widzę jaką logikę prezentujesz - honor zły bo by nie pozwalał na zdrady i zmienianie partnerów co 40 sekund jak tylko ktoś lepszy się pojawi. Jak można uznać za manipulację ludźmi postawę,
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Zdrada nie ma nic wspolnego z honorem. Honor zly bo pozwala na duzo gorsza postawe niz zdrade. Np wysylanie ludzi na smierc wmawiajac im, ze walcza o honor kraju. To jest w porzadku? Ludzie sie zabijaja o to kawalek ziemi z ktorym maja jedynie to wspolnego ze przypadkiem sie tu urodzili. Walcza dla politykow ktorzy bez mrugniecia okiem ten kawalek im zabiora gdy tylko beda chcieli. Pod pretekstem honoru.
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

Zdrada nie ma nic wspolnego z honorem


Ja pier...chcesz się zrównać inteligencją z bohaterką "aferki"? Zdrada to porzucenie drugiej osoby która Cię kocha, zniszczenie więzi i zaufania, destrukcja czasu który ktoś na Ciebie/dla kogoś poświęciłaś. I honor to nie latanie z karabinem ku chwale kogoś tam. Wiesz jaka jest definicja honoru? Tak skrótowo - "poczucie godności osobistej lub dobre imię". Więc tak, ma to bardzo dużo do zdrady, bo
  • Odpowiedz
@Sig_mar: jak ktoś jest nudny i nieciekawy to faktycznie, może nigdy nie zamoczyć.

Serio, załóż maskę na twarz - przynajmniej będziesz wyglądał poważniej przy piętnowaniu ladacznicy.
  • Odpowiedz