Wpis z mikrobloga

@mike_kolano: A ja bylem na Slasku za czasow Mazowieckiego - w latach 90 - gdy zamykali kopalnie. Wczesniej oni zarabiali na serio gruby hajs i wydobywali mase wegla. Moj wujek dostal wtedy jakies 20 tys - starczylo mu na samochod - nie 200k. Mieszkania sie za to nie kupilo.
  • Odpowiedz
@Szlif: Mój dziadek był sztygarem na kopalni. Spędził 35 lat na niemałej emeryturze... Nie popieram tego i zawsze hejtuje górników, choć ciężko mi się wypowiadać bo kase rozdawał lekką ręką swoim wnukom ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Antorus: No jak tam twój stary górnik? Pylica dopadła? Mam nadzieję, że sobie leży smacznie z chujem na wierzchu za moje pieniądze. Ciekawe czy szyb w ogóle widział, czy może kaski wydawał.

Inb4 trzeba bo do kopalni iść pracować
nom, jakbym miał pracować jak jak połowa pracowników kopalni, która szybu nawet nie widziała, a dostaje emerytury jak górnik, który z--------a w szybie to z chęcią bym chciał
  • Odpowiedz
@mike_kolano: Ta, tylko ci co nie zjeżdzają nie mają praw do wcześniejszej emerytury bo niema ryzyka i kasa gorsza...
Mogłem pracować - na górze bez zjeżdzania i co?
2100 na łapę plus kartki :> brak szkoleń....nah...wole już na tym CNC z---------ć - 3.5k jest a w sumie było
  • Odpowiedz