Wpis z mikrobloga

@rorf46: Kidawa przed Bosakiem to już interpretacja wynikająca czysto z niechęci do Bosaka. Bosak na pewno jest przed Biedroniem(populista, który nie zna się na niczym, jedyna działalność polityczna i praca zawodowa opierała się o prawa LGBT), Hołownią(marginalne pojęcie) i Kidawą(no tutaj już szkoda dobijać)

Naturalnie ze względów na wiedzę, doświadczenie najlepsi są Duda i Kosiniak-Kamysz, z tym, że ten pierwszy należy do #!$%@? partii i robi za marionetkę. Za nimi jest
Bosak na pewno jest przed Biedroniem


@Wilczek03: xd

populista, który nie zna się na niczym, jedyna działalność polityczna i praca zawodowa opierała się o prawa LGBT


@Wilczek03: A Bosak to niby nie jest

populista, który nie zna się na niczym, jedyna działalność polityczna i praca zawodowa opierała się o


prace dla Winnickiego?

Bosak jak i Biedroń to zawodowy politykier. Biedroń kierował partią która miała z 6-8% w sondażach. A Bosak?
@rorf46: 1.WKK 2. Hołownia reszty nawet nie biorę pod uwagę bo to parodyści. Jak kiepsko musi być w tej Polsce, że jest dwóch kandydatów na prezydenta z czego jeden to polska wersja Zelenskiego. I co gorsza, WKK to dla mnie osoba z zupełnie innego świata politycznie. Ale jedyny poważny człowiek w tej zgrai.
@Wilczek03: XD miał w swoim dorobku przynajmniej normalną pracę, poza tym doświadczenie w rządzeniu ma. Ale i tak dobrą będę mam, ze swojego bohatera z lewakiem porównujesz. Oni są tacy sami XD
@su1ik: Jaką normalną pracę miał Biedroń w swoim dorobku? JEDNĄ: Prezydent miasta Słupska. A tak to pracował tylko i wyłącznie dla organizacji LGBT w Wielkiej Brytanii

Poczytaj sobie na wikipedii, jakie osiągnięcia miał Bosak w polityce, a jakie Biedroń.
@su1ik: Krzysztof Bosak:
-Poseł LPR (2005-2007)
-Asystent eurodeputowanego (2004-2005)
-Sekretarz Sejmu RP V Kadencji
-Wiceprzewodniczący zespołu parlamentarnego Polska-Stany Zjednoczone
-Członek delegacji polskiego parlamentu do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy
-Członek Rady Programowej TVP (2006-2010), wiceprzewodniczący w latach 2007-2008
-Redaktor naczelny serwisu internetowego prawy.pl (2009-2010)
-Wicedyrektor centrum analiz Fundacji Republikańskiej (2011-2012)
-Poseł Konfederacji (2019 -)

Robert Biedroń
-Działalność na rzecz LGBT(od momentu skończenia studiów, różne organizacje)
-Członek Rady Doradczej Praw Człowieka (2008-2016)
-Członek
@gizmen: był prezydentem miasta, który zamiast się nim zajmować jeździł je """promowac""" na drogich wyjazdach za granicę, albo swoimi działaniami niejako przyzwolił na pedofilie w miejskim ośrodku kultury xD subOPie zlituj się
@rorf46: czy jest jakiś cień wątpliwości, że Kamysz nie zwróci się w stronę PiSu, tak jak np. kilka lat temu samorządowcy PSL porozumieli się z PiS?

Pytam się, bo ostatnio mało interesuję się polityką, bo odrabiam seriale xD a wygląda na to, że wybory jednak się odbędą...
@rorf46: Zupełnie bez żadnej podstawy Kidawa i Biedroń na Bosakiem.
Hołownia świrowaty, wyróżniał się agresywnością.
Kosiniak też rzucał frazesami miejscami.
Obiektywnie Bosak numer jeden.
@milymirek: Tyle, że ja nie twierdzę, że Biedroń ma jakieś niesamowite doświadczenie. Tylko lekko mnie zdziwiło zestawienie doświadczenia Biedronia i Bosaka i wychwalanie Bosaka na jego tle.
@milymirek: Ale ziom, ja nie mówię nic o tym co oni mówili xD sam zacząłeś o ich doświadczeniu, to Ci odpowiedziałem, że jeżeli chodzi o administrację to Biedroń ma dużo więcej doświadczenia i tyle