Wpis z mikrobloga

@morti92 mam FTTH w Orange na laczu INEA i drugi na łączu własnym od Orange, znajomy z pracy ma to samo tylko w domu jednorodzinnym na terenie POPC który podłączała INEA. Opcja prędkości 300mbit/s i faktycznie tyle jest, spadki zdarzają się bardzo rzadko.
A na samej górze w tabelce "Ranking" INEA wzięła sobie do porównania wyniki Orange ze wszystkich technologii kablowych w tym stara miedź 10mbit, wiadomo jak to może rzutować na
@morti92: Co do wartości inei z grafiki jestem w stanie w nie uwierzyć, fakt faktem podbili je sobie jak przez chyba pół roku zdjeli limity prędkości wszystkim klientom światłowodu, ale teraz 120/120 u mnie leci bez problemu, nie ważne która godzina
@Akuku69 ok w prędkości INEA raczej wierzę ale czy Orange faktycznie tak nisko stoi ze swoim światłowodem?

@InterferonAlfa_STG mam teraz 1Mb wysył myślisz że 50Mb wysył z Orange może mi nie wystarczać? Nie zamierzam korzystać z chmury A do czego innego potrzebny mi symetryk
@morti92: Inea ma oferte 10g dla osob prywatnych co zwieksza srednia. Tak samo "zwykla oferta", na stronie poza POPC jest oferta 1g zamiast podzialu u orange, 300/600/900. Orange ooczywiscie ma wlasna infrastrukture jednak tam gdzie sa uslugi Inea faktycznie oferuja jej na ich kablach zamiast klasc wlasne.