Wpis z mikrobloga

Siemka, zastanawiam się czy nie spróbować inwestycji w lodziarnie. Mam fajną budkę do prowadzenia tej działalności. Znajduje się ona przy ruchliwej drodze. Zainwestowałbym około 15tyś w maszynę no i jeszcze trochę na resztę rzeczy. Jak myślicie zwróciło by mi się to? Tylko jeszcze jakby to wyglądało z tym koronawirusem, czy będzie możliwość sprzedaży w tym czasie?
#biznes #koronawirus #inwestycje #firma #pracbaza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze jakby to wyglądało z tym koronawirusem, czy będzie możliwość sprzedaży w tym czasie?


@Wierzbik: tego na 100% to nie wie nikt, nawet jak coś odmrożą nikt Ci nie zagwarantuje, że pewne ograniczenia nie zostaną przywrócone. Jeżeli masz dobrą lokalizację to pomysł pewnie niezły, ale w tym momencie rozsądniej byłoby się wstrzymać z taką inwestycją.
  • Odpowiedz
@robertx: Parę lat temu sprzedawałem owoce i szło to konkretnie, jak ktoś ma ochotę na świderka i w czasie suszy która idzie to myślę że nie będzie się zastanawiał, a jak chce gdzieś indziej kupić to przecież też musi się gdzieś zatrzymac
  • Odpowiedz
@Wierzbik: Owoce warzywa to zupełnie coś innego. Ile razy w ciągu ostatniego roku czy dwóch zatrzymałeś się specjalnie w jakimś miejscu jadąc samochodem, żeby zjeść loda i nie była to stacja benzynowa bądź McDonalds? Nawet będąc w długiej podróży i chcąc odpocząć, zjeść loda - prędzej pójdziesz gdzieś gdzie jest klima, nie na słońcu
  • Odpowiedz
@Wierzbik: W Kątach Wrocławskich jest piekarnia, która sprzedaje w okienku lody przy mało ruchliwej drodze. W lecie co chwilę zatrzymuje się ktoś na ulicy i idzie po loda i jedzie dalej. Bardzo dużo rodziców z dziećmi po szkole tak robi. Ruch mają cały czas.

Nawet na google maps widać jak trzy auta się zatrzymały w tym celu na ulicy :-)
https://www.google.pl/maps/@51.0325549,16.7687553,3a,74.4y,69.25h,81.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFGPlHSjlcsDfRG_LRb6MYw!2e0!7i13312!8i6656

Myślę, że taki biznes bardziej wypali na lokalnej a
  • Odpowiedz