Wpis z mikrobloga

@noelo_cohelo nie rozumiem. ogólnie to jest mi smutno, że przeciętna większość zawsze jest zidiociała, ale się tym nie przejmuję za bardzo. czuję taką wewnętrzną potrzebę i misję wyjaśniania debili, a nuż kogoś oświecę
  • Odpowiedz
  • 0
ja sie zastanawiam co k---a kieruje tymi ludzmi, ze im to bardzo przeszkadza?

chyba lepiej, że taki małolat nauczy sie o seksie, niż nieswiadomy będzie ruchał a w konsekwencji dziecko w wieku 15 lat

@ejdaniel: problemem tych ludzi jest to, że oni myślą, że jeśli dziecko nie dowie się w szkole o seksie, to nie dowie się o nim w ogóle. Dlatego podejmują głupie decyzje.
  • Odpowiedz
@shoananas ty nie masz sensu!

napisałeś że "tłuk z konfederacji" to pleonazm.
to nie jest prawda nawet jeśli w konfederacji są same tłuki. to dlatego, że poza konfederacka też mogą być tłuki.
  • Odpowiedz
@shoananas kurczę, sorry... racja ;)

do ciebie chodziło mi o to, że prowadzisz taką dyskusję (w stylu na argumenty odpisujesz "g---o" zamiast kontrargumentować jakoś), no zobacz że jest blisko zera plusów dla Ciebie i gdzieś w okolicach 50 dla OPa. serio myślisz że kogoś uświadomiłeś tym?
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo chciałbym zawsze mieć cierpliwość, ale czasami jej brakuje stąd to "g---o" :) jak ktoś jest inteligentny to zauważy, że obiektywnie odniosłem się do manipulacji słowami Godek, z kolei przygłup, który mnie zaczepił starał się mi wmówić jakiś pogląd. dla człowieka myślącego będzie to po prostu delikatny trening mózgu, a idioty nie przekonam (uwierz, próbowałem wiele razy)
  • Odpowiedz
@shoananas ja się uważam za osobę myśląca a zniechęca mnie bardzo taka forma.
no chyba że zakładasz, że kto się z tobą nie zgadza (i nie widzi między wierszami twego geniuszu), ten debil - a tak to trochę wygląda
  • Odpowiedz
@shoananas co do samego tematu - po pierwsze manipulacji nie widzę, bo oni faktycznie uczyli O MENSTRUACJI, to prawda, koedukacyjnie, ale właśnie ten temat wydaje się wzbudził jej sprzeciw.

po drugie zostało ci zadane pytanie o istotność tego na co zwróciłeś uwagę - koedukacji. czyli ok, nie menstruacja, a koedukacja, no ale co z tego, co dalej, co w tym złego.

w przeważającej liczbie przypadków jestem zwolenniczką kultury w dyskusji

  • Odpowiedz
@noelo_cohelo ale ja przecież naprawdę nie napisałem w sposób, który nadwyrężyłby mózg. tu nie ma też z czym się zgadzać ze mną, bo ja nie wyraziłem żadnego zdania przecież na żaden konkretny temat. ja tylko ukazałem manipulację słowami Godek.
nie lubię jak ktoś mi coś wmawia jak ten typek co mnie zaczepił to mu napisałem na odczepkę.
jeżeli rzeczywiście uważasz się za kogoś bardziej myślącego niż przeciętna to mnie zrozumiesz.

Forma
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo ok, masz więcej kultury i przejawiasz chęć do dyskusji to nawet postaram się wytłumaczyć.

Wg lelum.pl: 3 lata więzienia za naukę o menstruacji
Wg Godek: >3 lata więzienia za upokorzenie dziewczynek

Wg niej rozmowa o okresie w tym wieku w obecności chłopców może wywołać w nich niepotrzebne uczucie wstydu i je upokorzyć - z tym się w pełni zgadzam. Ba, ze swojej czasów szkolnych pamiętam, że dziewczynki, którym jako pierwszym rosły p----i też się tego wstydziły! (nie wiem dlaczego, bo nie były
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo

Wg niej rozmowa o okresie w tym wieku w obecności chłopców może wywołać w nich niepotrzebne uczucie wstydu i je upokorzyć - z tym się w pełni zgadzam.


Jeszcze, żeby było jasne. Nie jestem psychologiem, dlatego napisałem, że może tak być, a nie ze tak jest. Dodatkowo weź pod uwagę, że Godek wypowiadała się o dzieciach "z Downem" - może takie dzieci jeszcze inaczej (gorzej) reagują na taki stres
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

przecież pani Kaja jest naturalną przeciwwagą w swoich skrajnych poglądach dla całego ciężkiego ruchu łbfm, który mało się kryje z tym że te same dzieci, zanim jeszcze dowiedzą się co to menstruacja, wyruchał by stadnie w każdy otwór XDDDD

Jesteście siebie warci, bo przepychanka trwa na pułapie zmian programowych zamiast się przenieść na pułap zmian
  • Odpowiedz