Wpis z mikrobloga

@CoJaNaTo: weź nie burz Androidowcom ich świata, w którym Apple sprzedaje ciemnocie obudowę sprzed 3 lat za ponad 2 tysiące. Faktem jest, że A13 jest najlepszym mobilnym układem, który został wciśnięty w najmniejszy telefon na rynku, z całkiem zacnym aparatem i zobaczy więcej aktualizacji niż połowa Androidów kiedykolwiek xD Poza tym, jestem ciekawy jak bardzo po dupie dostaną teraz producenci "tanich" Androidów w przedziale 1000-2000zł skoro za niewiele więcej można kupić
@CoJaNaTo: @ZoNKeR: Panowie nie chce rozpoczynac wojenki, fajnie ze ten telefon ma te super procesor i wydajnosc i punkty antutu i aktualizacje.
Tylko ma tez baterie 1920mAh.
Za wydajnoscia idzie pobor pradu, siedzenie w domu na wifi super, wyjedziesz gdzies za miasto trzeba bedzie na LTE szukac BTSow i zacznie sie problem.

To jest bedzie podstawowy bol tego telefonu. I tak ja wiem ze ios zarzadza energia, ze nie drenuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@CoJaNaTo: ale już od jakiegoś czasu samo AnTuTu mówi by nie porównywać wyników IOS z androidem.
@PurpleHaze: Nie przesadzajmy z tą mityczną optymalizacją baterii bo do póki nie ograniczysz odświeżania każdej aplikacji w tle to nawet #!$%@? miui sobie lepiej radzi.
samo Apple twierdzi że SE trzyma na baterii tyle co iPhone 8, czyli 4 godziny sotu to maks o ile pilnujesz suwaka jasności ekranu.
Aż mi się zalaczyły flashbacki