Wpis z mikrobloga

BAŃKA SPEKULACYJNA NA RYNKU MATRYMONIALNYM

Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat tego co się wydarzy w niedalekiej przyszłości na rynku matrymonialnym. Rynek po przez ogromną ilość różnych czynników wypompował wartość tzipy na nie niewiarygodną skalę jaka nie zdarzała się przez cały okres ludzkości. Zaczynając od programów rządowych, po ruchy feministyczne aż po aplikacje randkowe. Weźmy taki tinder, przeciętna #rozowepaski po tygodniu ma po parę tysięcy(!) polubień, taka przygniatająca masa po prostu z marszu wywyindowuje płeć żeńską na wygranej pozycji. Przebieranie w różnej maści Chadów, wybieranie tego ideała doprowadza to tego, że masa przeciętnych mężczyzn po prostu jest całkowicie na straconej pozycji jest. Nie 80 jak badania mówią a 90-95% mężczyzn nie jest brana wgl w tej karuzeli #!$%@? i uniesień. W ekonomii mamy bańki spekulacyjne ,które pękają bo muszą pęknąć. Chce wam przedstawić to, że i ta bańka pęknie, ze względu na patologie jaka jest i rozszerza się wykładniczo. Kobiety za samo urodzenie się kobietą nie muszą całkowicie nic robić. Z marszu mogą mieć płatnika czy to państwo czy to beciaka. Dochodzą do tego chore charaktery i cechy jak rozczeniowość, zdradliwość etc. Kobiety stają się tylko i wyłącznie towarem seksualnym a to sprawia, że w innych aspektach są po prostu zbędne. Już teraz masa młodych mężczyzn nie bierze udziału w tym wyścigu bo widzi jej bezsensowność. Androidy które zastąpią funkcje kobiet doprowadzi do tego, że one staną się zbędne na świecie. Nikt o zdrowych zmysłach(poza taborami spermiarstwa oraz białorycerstwa) nie będzie chciał się w jakikolwiek sposób wiązać #rozowepaski by tracić swoje finanse i psychike. W końcu #p0lka #!$%@? się na swój głupi ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie największym wyzwaniem nie jest to, co dzieje się w tej chwili. Dla mnie największym wyzwaniem jest strącenie #p0lka z ich pieprzonej grzędy. I możecie to wydrukować.~~~~smutnykolega

#tinder #blackpill #przegryw #badoo
Pobierz
źródło: comment_1587240023MCX6qkuwrvlpGQyibyZRU6.jpg
  • 10
@smutnykolega W najbliższym czasie nic się nie zmienić na rynku matrymonialnym. Zmiany mogą nadejść, ale z czasem. Za 20, może za 30 lat coś się zmieni na rynku przez bezdzietne wyginięcie osobinkow niepotrafiących się dostosować do nowych czasów i zasad panujących na świecie.
@smutnykolega: też jestem tego samego zdania z tymi androidami, lecz według mnie to mężczyzn one zastąpią. Sami mężczyźni zostaną wysłani do lochów oczekujac na test sprawnościowy oraz badania DNA, które osadza czy dany mężczyzna jest słaby i trzeba go zgładzić czy tez silniejszy i należy go umieścić w specjalnej klatce, gdzie będzie siedział do końca życia a jego sperma będzie pobierana, by przedłużyć gatunek ludzki. Jeśli urodzi się dziewczynka to może
@smutnykolega: Nie ma takiej opcji, tzn. chodzi mi o poprawę a na pewno nie na portalach randkowych. Możesz za to winić tylko ich algorytmy i modele biznesowe. Poza tym nie wiadomo czy właśnie szanse na to że Księżniczka odpowie to też nie jest uzależnione od konta premium czy nie ale może ktoś w temacie kto płaci za te konta tutaj odpowie.