Wpis z mikrobloga

#badoo #tinder #przegryw #zwiazki #blackpill #tfwnogf

Podkradam screen użytkownika @era347 z tego wpisu by trochę przybliżyć wam jak wygląda rynek matrymonialny w czasach social media.
Mirek do screena napisał "(...) Siostra kolegi ma tinder, 28 lat, kompletnie przeciętn,a 6/10 (...)".

Dziewczynę polubiło 4000 typa. Wśród tych 4000 będzie wybierze sobie może z 20 żeby z nimi gadać, spotka się z 5-6. Jak myślicie, kto będzie tym wybrańcem? Mirek 6/10 z fajnym opisem i ciekawymi zainteresowaniami? No nie xD Będzie to facet który będzie najprzystojniejszy i nie ważne co ma w głowie bo spośród 4000 typa różowa nie będzie wybierać tego najciekawszego bo i tak nie pozna ich zainteresowań i podejścia do związków na podstawie zdjęcia i krótkiego opisu (o ile ten opis przeczyta, co jest mało prawdopodobne, jak z wyglądu się nie spodobasz dziewczynie to już opisu nie przeczyta).

I takim sposobem dziewczyny mają podbite ego w kosmos. Różowa widzi że tysiące facetów się do niej dobija to może sobie wybierać i przebierać i brać tylko chada 10/10.

Zaraz ktoś odpisze mi że "co z tego skoro większość facetów będzie chciało ją tylko wyruchać a nie chcą związku". No cóż, różowa ma już podbite ego w kosmos i poniżej 8/10 faceta nie będzie chciała. Więc będzie sobie tak czekała na księcia i w międzyczasie będzie umawiała się z chadami na ons. Co jeszcze bardziej będzie jej podbijało ego bo skoro chad 10/10 ją chce ruchać to ona przecież nie zniży się do tego żeby być w stałym związku z facetem <8/10.

Tak więc wytworzyła nam się sytuacja gdzie to mamy stado tysięcy spermiarzy na każdą dziewczynę, różowe które mają podbite wymagania w kosmos, małą grupę genetycznych wygrywów którzy korzystają z aplikacji do ruchania oraz sporą rzeszę całkiem normalnych facetów którzy chcieliby stałego związku ale nie mogą się przebić na rynku matrymonialnym.
Pobierz 01ab - #badoo #tinder #przegryw #zwiazki #blackpill #tfwnogf

Podkradam screen użyt...
źródło: comment_1587220509Pcxu4KBwEqW7kl9lcupNsL.jpg
  • 39
@Reretos: No masz po części rację. Zgadzam się z tym, że takie apki spłycają kontakty międzyludzkie. Też masz rację z tym, że w Polsce społeczeństwo jest tak wychowywane i dalej jest myślenie stereotypowe. Czy tego chcemy czy nie, właśnie takie aplikacje są teraz popularne. Przed tym nie uciekniemy. Tylko, że na tinderze jest taka rotacja i jak widać na screenie OPa kobieta ma takie pole wyboru, że nawet przeciętnej kobiecie ego
@qwerty333: Już ci to wytłumaczyłem, ale niech będzie, że zrobię to raz jeszcze.
Nadwyżka mężczyzn, którym zabraknie kobiet do liczby wszystkich mężczyzn w tym wieku (w sytuacji, gdzie każdy mężczyzna ma jedną kobietę) wynosi około 4%.
W rzeczywistości jest pomijalnie mała grupa osób, które mają po kilku partnerów i dość duża grupa osób w ogóle bez partnera.
Taka nadwyżka tłumaczyłaby niewielką różnicę popularności (załóżmy, że jest miejsce gdzie płci rozkładają się
@qwerty333: Nawet gdy ograniczymy całą grupę (wtedy zmienią się dane w obliczeniach) i weźmiemy sobie, że obecnie jedynie z 500 tysięcy osób w tej grupie jest bez pary i aktywnie jej szuka, to wśród nich, to dopiero wtedy kobiety mogłyby liczyć dopiero na tę dwukrotnie większą liczbę adoratorów. A waszym zdaniem jest ona o rząd wielkości większa.
@Reretos: Hmm. Bazując na swoim doświadczeniu, a Twoich wyliczeniach ciężko jest mi to przekuć na realny świat. Wyliczenia wyliczeniami, fakt faktem faceci są trochę sami sobie winni taką sytuacją, a nie inną ale sam byłem/ jestem świadkiem, kiedy to kobiety dostają dużo więcej atencji, mają dużo więcej lajków jak płeć przeciwna. Sprawa jest prosta i na chłopski rozum. W wieku 15-35 lat mamy ponad 100 tysięcy więcej osobników męskich niż płeć
@qwerty333: Tego dotyczą moje trzy poprzednie posty. Nie przeczę temu, że kobiety mają więcej adoratorów, a temu, że jest to wynikiem nadwyżki mężczyzn. Nawet sztucznie zaniżona grupa 500 tysięcy ludzi bez par daje dopiero dwukrotnie większe zainteresowanie, a jest ono jeszcze większe.
@Reretos: Święta racja. Ile razy to robiłem takie przegrywne podchody w realu i w necie...teraz to mam już #!$%@?

większość p0lek ma kija w d### i wystarczy jej że sobie odchaczy, że ktoś ją dzisiaj próbował poderwać

Na obecny moment nic nie robię na siłę, bo to się zawsze kończy cyrkiem
@01ab: Niech nieurodziwi faceci tez zaczna sie malowac i tyle, laski mają zaburzone ego przez to że codziennie oglądają w lustrze swoje maski. Prezenterzy tv się korektują, bronzerują, konturują, nawet youtuberzy to robią, makijaż jest dla wszystkich, kosmetyki tuszujące nie czynią z faceta pedała. To nie to samo co cienie do powiek i szminki.