Wpis z mikrobloga

@GoT0Sleep: Makijaż może być zainteresowaniem ale jest też taka dziedzina nauki jak memetyka.Jesli chodzi o gry to samo granie w gry nie jest zbyt ambitne ale już interesowanie się nimi na poziomie ich tworzenia jest bardzo ciekawe dla wielu osób.Netflix jako zainteresowanie zostawię bez komentarza.
@GoT0Sleep: To samo tyczy się interesowania się muzyką.Jesli ktoś mówi, że interesuje się muzyką bo lubi jej słuchać to nie jest żadne zainteresowanie chyba, że twoje zainteresowanie muzyką polega np.na graniu na jakimś instrumencie lub tworzenia jej w fl studio.
Pomijając bekę z przegrywów, to nie wiem, czemu pasjom takim jak moda czy makijaż odmawia się miana hobby. To takie typowe freethinkowanie mentalnego kuca, że jak coś jest popularne, to musi być gorsze.


@koroluk: Tu bardziej chodzi o to, że często spotykasz laski, które zdaje się nie mają żadnego hobby oprócz kosmetyków, makijażu i ciuchów. To chyba do tego pije ten mem.

Wystarczy przejść się miastem, by zobaczyć, że większość loch
Filmy z lat 70tych są w jakiś sposób lepsze niż seriale? Motoryzacja jako zainteresowanie przeciętnego faceta, nie freaka, jest lepsza niż moda? Jakiś sport, czyli co? I różowe i niebiescy trenują masę rzeczy i chyba nie da się określić która płeć bardziej się tym interesuje.


@rararara: Chodzi mi bardziej o to, że tych zainteresowań będzie jakiś rozrzut, nie konkretnie te. Mogłyby to być nawet balet, muzyka operowa, komiksy, kryminały. Wtedy doczepiłabyś
Pomijając bekę z przegrywów, to nie wiem, czemu pasjom takim jak moda czy makijaż odmawia się miana hobby.


@koroluk: Wydaje mi się, że to nie jest tak, że odmawia się miana hobby per se, bardziej wyśmiewa się powierzchowność zainteresowania modą, pomimo tego, że deklaruje się zainteresowanie nią. Przecież co innego jak ktoś ogląda pokazy, może się na temat mody konstruktywnie wypowiedzieć, broni się. Bardziej chodzi o to, że osoby używają sloganu
@GoT0Sleep: imo Jak ktoś interesuje sie branżą i potrafi o tym mówić lub stara się wykonywać, to jak najbardziej jest zainteresowaniem (i tyczy się każdej rzeczy). To że ktoś ma bardziej "egzotyczne" hobby to jest już subiektywne i nie powinno się mówić że jest gówniane, bo tylko pokazuje żeś jest małym człowiekiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)