Wpis z mikrobloga

Norbi - Jedyny PUA-s którego szanuje. Dostał numer bo dziewczyna okazała się prostytutką.

Jeśli nie znacie Norbiego, to w czasach początków polskiego youtuba (10-15 lat temu) to on nagrywał śmieszne filmiki z żulami w roli głównej. Gdy chodziłem do gimnazjum to mieliśmy przeogromną bekę z kolegami na informatyce z jego twórczości. Był to ok. 2007 rok, więc jakość nagrania jest jak na sprzęt owych czasów.

Jest to autor takich klasyków jak:
-Napad na hurtownie jaboli
-Orzeł atakuje
-Żwirek i Muchomorek
-Czarna porzeczka
-Historia Dżejsona
-Żullaska pokonała Kubice
-Oczy Kobry
-Szturm cyganów
-Sanepid
-Mam na Ciebie zlecenie
-T-1000
-Człowiek bigos (Gdzie jest bigos?)
-Obiad na hasioku
i wiele innych

Historia Dżejsona doczekała się nawet reportażu w Uwadze. Norbi pomógł bezdomnemu alkoholikowi wyjść z przegrywu, wziął go na odwyk, załatwił mieszkanie socjalne. Niestety ale kilka miesięcy później poszedł w tango, wpadł w cug i zapił się na śmierć.
Kto pamięta?


#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #divyzwykopem #incel #pua #podrywajzwykopem
B.....W - Norbi - Jedyny PUA-s którego szanuje. Dostał numer bo dziewczyna okazała si...
  • 20
  • Odpowiedz
aż przed oczami stanał mi rok 2007, portale typu milanos.pl, jeja, maxior. Wspaniałe, beztroskie czasy podstawówki.


@Seversky7: Milanos- nielimitowany nakład egzemplarzy :D Dokładnie te portale były na każdej informatyce odpalane tak by facetka nie widziała :D I te czasy gdy na cda byly filmiki we flashu :D Trinity the biggest fan :DDDD
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: współczesnym Norbim tylko na mniejszą skalę był niejaki Redaktor Fiodorczuk, mistrz manipulowania Kononowiczem xd obaj Panowie mają podobny niski głos, słuszną posturę oraz umiejętność trolowania ludźmi z marginesu
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW była jeszcze Mariola która chciała hajs na jabola, "mimi dej no pokurzyc", "pingwin jedzie na tiesto", mycie żuli mopem i coś jeszcze XD ogółem złoto dawnych czasów, klasyka YouTube
  • Odpowiedz