Wpis z mikrobloga

@Thronstahl: Rząd, czy opozycja- jeden #!$%@?... Nie ma różnicy między PiS a PO... Co prawda PiS wprowadza prowadzi Polskę drogą Putina, ale, hehehe- Kidawa powiedziała coś śmiesznego... Ciężko stwierdzić co gorsze...

  • Odpowiedz
@Thronstahl: Rząd łamie prawo, rucha obywateli aż skwierczy i robi sobie generalnie co chce, bo może. Kidawa natomiast powiedziała że jej przodkowie walczyli po obu stronach bitwy pod Grunwaldem.

To to samo XD PiSPO jedno zło XD
  • Odpowiedz
@noitakto: Ale to jest zabawne XD wręcz irytujące. Jeżeli przepis KO na wygranie wyborów to promowanie swojej kandydatki elitaryzmem to śmiech na sali. Żadnym prawicowcem nie jestem, więc nie po drodze mi Platforma, ale miałem nadzieję, że serio powalczy w tych wybrach. Ale nie.
  • Odpowiedz
@Thronstahl: ja wiem że Polacy są upośledzeni historycznie i potrafią widzieć tylko w dwóch kolorach... Dla mnie mimo że historię traktuję jedynie jako ciekawostkę to w sumie całkiem interesujące kim byli dokładnie i dlaczego walczyli po różnych stronach. W trakcie pierwszej wojny światowej bracia potrafili być we wrogich wojskach i zazwyczaj nie była to ich wola ¯\_(ツ)_/¯ no ale hehe bo 600lat temu jej przodkowie to za niemcami byli i
  • Odpowiedz
@Thronstahl: Tylko pozazdrościć znajomości swojego drzewa genealogicznego od czasów bitwy pod Grunwaldem. Ja się zgubiłem na swoim w trakcie pierwszej wojny światowej.
  • Odpowiedz
@Thronstahl: ale co złego jest w tym, że ktoś ma rodzinę nie wywodzącą się tylko i wyłącznie z ziem na których obecnie żyjemy i jednocześnie zna jej historię? Ty pewnie nie masz nawet pojęcia kim był twój prapradziadek, a co dopiero kim byli twoi przodkowie 10 pokoleń wstecz.
  • Odpowiedz
@Thronstahl: ale co w tym takiego dziwnego? Polacy też walczyli po stronie Zakonu, chociaż ciężko wtedy mówić nawet o "Polakach". Nawet miasta były podzielone - np Bytom, czy właściwie ziemia bytomska, była zarządzana wtedy przez dwóch Piastów z których jeden wspomógł wojskiem króla polskiego a drugi wspomógł czeskiego, który wysłał posiłki Zakonowi.
  • Odpowiedz