Wpis z mikrobloga

Siema, czas na drobną reklamę. Jeżeli jesteś posiadaczem #xiaomi to ten wpis jest skierowany do ciebie.
Od jakiegoś czasu zajmuje się serwisem właśnie urządzeń Xiaomi. Mam kilka lat doświadczenia z naprawą telefonów, a z Xiaomi konkretnie trochę ponad rok. Jeżeli cokolwiek ci nie dziala- napisz pw a ja za darmo pomogę ci zdiagnozować usterkę oraz wycenie części i usługę. Bez zobowiązań. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, napisz w mailu albo powiedz że jesteś z wykopu, wymyśli się jakiś rabat #cebula
Dodatkowo oferuje dojazd na terenie #wroclaw na czas pandemii, oczywiście bezpłatnie. Dla tych spoza Wrocławia jest opcja wysyłki inpostem, kurierem czy tam sową, byle żeby doszło.
Wszystko robię uczciwie, jeżeli nie uda mi się naprawić - płacisz tylko za ewentualną wysyłkę.
Moim konikiem są zalane telefony, więc jeżeli masz jakiegoś Xiaomi po kąpieli i poprzedni serwis powiedział że nie da się go naprawić, napisz i tak. Nie brakuje ludzi którzy tylko myją płyty i liczą że magicznie zaczną działać, a co gorsza biorą za to pieniądze.
Zapraszam na www.midoktor.pl, tam są wszystkie dane kontaktowe :)

#telefony #xiaomilepsze #reklama
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezuchrysteznowu brawo, przyczyna to zdupcona bateria. Ja zanim do tego doszedłem to:

zidentyfikowalem popsute ogniwa, wlutowalem sprawne;
wymieniłem płytę główną
wymieniłem główny wiatrak-ssak
ostatecznie wymieniłem baterię. Całość zajęła mi tak z 2 miesiące
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: a no to i tak poziom wyżej niż część branży xD ale z tą płytą ładnie popłynąłes, drogie są dosyć. Robiłem te roborocki kiedyś, jak będziesz miał błąd 17 bodajże (ładowanie) a bateria będzie sprawna to się odzywaj, naprawie ci płytę po kosztach :)
Jaki kierunek na polibudzie jeżeli mogę spytać?
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu fizyka na WPPT.
Wiesz wydawało mi się że baterię naprawiłem bo ostatecznie uzyskiwałem nominalne 15V... na szczęście sprawną płytę odsprzedałem na allegro więc koniec końców wyszedłem na czysto.

Jeśli mnie któryś mój xiaomi przerośnie to się do ciebie zgłoszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: z tymi ogniwami są różne jaja, może nie było komunikacji? Nie pamiętam już jak to było rozwiązane.
Fizyka swietny kierunek studiów do poszerzania wiedzy o świecie, zazdroszczę. Mało kto ma tak szerokie horyzonty jak fizycy których znam. Pomijając kwestie polityczne, to im idzie słabo xDDD
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu: no to widzę, że muszę poczekać aż ekrany spłyną z Chin bo samemu nie uśmiecha mi się zamawiać;-) No trochę mi zależy bo żona tam sporo danych miała i to w sumie jedyny telefon, który jako tako ogarnie dłonią, reszta to zbyt wielkie patelnie:P
  • Odpowiedz
@virusriddle: będę działał w tym temacie, na pewno na dniach będę coś wiedział w tym temacie. Muszę podzwonić w pare miejsc i sie popytać. Dam ci znać w najbliższym czasie, ale nic nie jestem w stanie obiecać.
Też dopiero zaczynam i po prostu ciężko mi położyć na stole 600+ zł, ale chyba wezmę to na siebie, jako ryzyko zawodowe XD
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu: Powiesz mi, czym przykleić ekran wzdłuż krawędzi? :) Wymieniłem sobie ostatnio całość (LCD+dotyk) w starym Redmi Note 5 i nie bardzo wiem, jak go przytwierdzić. Od razu powiem, że superklej na rogach zrezygnował po paru dniach :)
  • Odpowiedz
@WRonX: B-7000 i pochodne, kup sobie na allegro za jakieś grosze. Z superklejem troche pojechałeś, nie wlał się do ekranu? Wyczyść go przed zaaplikowaniem nowego kleju.
Ten klej po ściśnięciu i przeschnięciu zachowuje się jak taśma dwustronna, trzyma mocno, ale jest elastyczny.
  • Odpowiedz
Z superklejem troche pojechałeś, nie wlał się do ekranu?


@jezuchrysteznowu: Spokojnie, użyłem tego gęstego i zaaplikowałem tylko po małej kropce na rogach, tam nie ma ekranu, tylko ramka. Ale to nie działa :)
Dzięki za radę!
  • Odpowiedz