Wpis z mikrobloga

Siema, czas na drobną reklamę. Jeżeli jesteś posiadaczem #xiaomi to ten wpis jest skierowany do ciebie.
Od jakiegoś czasu zajmuje się serwisem właśnie urządzeń Xiaomi. Mam kilka lat doświadczenia z naprawą telefonów, a z Xiaomi konkretnie trochę ponad rok. Jeżeli cokolwiek ci nie dziala- napisz pw a ja za darmo pomogę ci zdiagnozować usterkę oraz wycenie części i usługę. Bez zobowiązań. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, napisz w mailu albo powiedz że jesteś z wykopu, wymyśli się jakiś rabat #cebula
Dodatkowo oferuje dojazd na terenie #wroclaw na czas pandemii, oczywiście bezpłatnie. Dla tych spoza Wrocławia jest opcja wysyłki inpostem, kurierem czy tam sową, byle żeby doszło.
Wszystko robię uczciwie, jeżeli nie uda mi się naprawić - płacisz tylko za ewentualną wysyłkę.
Moim konikiem są zalane telefony, więc jeżeli masz jakiegoś Xiaomi po kąpieli i poprzedni serwis powiedział że nie da się go naprawić, napisz i tak. Nie brakuje ludzi którzy tylko myją płyty i liczą że magicznie zaczną działać, a co gorsza biorą za to pieniądze.
Zapraszam na www.midoktor.pl, tam są wszystkie dane kontaktowe :)

#telefony #xiaomilepsze #reklama
  • 85
@motokate: zacząłbym od próby wejścia do recovery I zrobienia wipe. Potem ew próbowałbym wgrać soft od nowa. Jak nie pomoże to bym go rozebrał w poszukiwaniu uszkodzenia płyty. Zawiecha na logu mi może oznaczać dużo rzeczy, ale często chodzi o brak jakiejś linii zasilania. Ciężko wróżyć z kart dalej, ale czaisz chyba.
@Darknes17: zainstaluj miui polska czy coś xD a tak serio akurat na miui się nie znam, bo osobiście
Ja pierdziele, zabiliście mnie pozytywnym odbiorem. Serio jestem pod mega wrażeniem, liczyłem na 3 plusy i tyle, a tu tona wiadomości, maili itd. staram się to ogarniać, jak komuś nie odpisałem to niech wali jeszcze raz, bo mam parę spraw prywatnych które załatwiam na bieżąco i może mi się pomieszać xD