Wpis z mikrobloga

Siema, czas na drobną reklamę. Jeżeli jesteś posiadaczem #xiaomi to ten wpis jest skierowany do ciebie.
Od jakiegoś czasu zajmuje się serwisem właśnie urządzeń Xiaomi. Mam kilka lat doświadczenia z naprawą telefonów, a z Xiaomi konkretnie trochę ponad rok. Jeżeli cokolwiek ci nie dziala- napisz pw a ja za darmo pomogę ci zdiagnozować usterkę oraz wycenie części i usługę. Bez zobowiązań. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, napisz w mailu albo powiedz że jesteś z wykopu, wymyśli się jakiś rabat #cebula
Dodatkowo oferuje dojazd na terenie #wroclaw na czas pandemii, oczywiście bezpłatnie. Dla tych spoza Wrocławia jest opcja wysyłki inpostem, kurierem czy tam sową, byle żeby doszło.
Wszystko robię uczciwie, jeżeli nie uda mi się naprawić - płacisz tylko za ewentualną wysyłkę.
Moim konikiem są zalane telefony, więc jeżeli masz jakiegoś Xiaomi po kąpieli i poprzedni serwis powiedział że nie da się go naprawić, napisz i tak. Nie brakuje ludzi którzy tylko myją płyty i liczą że magicznie zaczną działać, a co gorsza biorą za to pieniądze.
Zapraszam na www.midoktor.pl, tam są wszystkie dane kontaktowe :)

#telefony #xiaomilepsze #reklama
  • 85
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu: masz plusa po sasiedzku.
I zeby nie bylo ze sama reklama, to napisz jakos niedlugo w formie osobnego wpisu, co robic jak sie telefon utopi, tak zeby mozna bylo podlinkowac komus, bo takich pytan jest sporo.
A rewelacji o ryzu, o pochlaniaczach wilgoci z pudelka od butow i o suszeniu na kaloryferze jeszcze wiecej. .
  • Odpowiedz
@jezuchrysteznowu: O, może wiesz, co w takim przypadku: telefon jest wyłączony, ale naładowany (widać ikonę baterii), przy próbie włączenia pojawia się napis "mi.com" i nic dalej. To już cegła czy są szanse?

Pytam tu, bo może komuś innemu się w przyszłości przyda odpowiedź.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: właśnie jestem w trakcie pisania czegoś w tym stylu, ale lepiej się znam na lutowaniu niż pisaniu, wiec idzie jak krew z nosa... Dzięki za wsparcie :)
@Deska_o0: jaki kolor? Na szybko jak zerknąłem to od 120 do 140zl, napisz maila albo PW to ci wycenie dokładniej.
  • Odpowiedz
@JAREKSTYLE: kurde kusi, ale pozydzilem na kamerę do mikroskopu, niedługo planuje zamówić to może coś się zmontuje. Żałuję że nie mam bo to co zastaje po innych serwisach nadaje się na cały serial długości mody na sukces xD
@Przyspieszacz_od_spowalniacza: ogarniesz, tylko muszę wiedzieć jaki telefon, ile był w wodzie i jak dawno temu. Napisz na maila najlepiej serwis@nidoktor.pl
  • Odpowiedz
@motokate: zacząłbym od próby wejścia do recovery I zrobienia wipe. Potem ew próbowałbym wgrać soft od nowa. Jak nie pomoże to bym go rozebrał w poszukiwaniu uszkodzenia płyty. Zawiecha na logu mi może oznaczać dużo rzeczy, ale często chodzi o brak jakiejś linii zasilania. Ciężko wróżyć z kart dalej, ale czaisz chyba.
@Darknes17: zainstaluj miui polska czy coś xD a tak serio akurat na miui się nie znam, bo osobiście
  • Odpowiedz
@limitless93: mi mix 3? O paaanie. W Chinach ani w Polsce nie mają oryginałów, wisi coś na allegro ale strach. Jutro zadzwonię do znajomego serwisu, to się dowiem może czegoś. Napisz na maila najlepiej, to będę pamiętał na pewno. serwis@midoktor.pl
  • Odpowiedz
Ja pierdziele, zabiliście mnie pozytywnym odbiorem. Serio jestem pod mega wrażeniem, liczyłem na 3 plusy i tyle, a tu tona wiadomości, maili itd. staram się to ogarniać, jak komuś nie odpisałem to niech wali jeszcze raz, bo mam parę spraw prywatnych które załatwiam na bieżąco i może mi się pomieszać xD
  • Odpowiedz