Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo !!!

Chciałbyś się dorobić takiego auta? Żyć tak jak ja z dochodu pasywnego mając całe dnie wolne i siedząc sobie na mirko? To dajesz tutaj plusika, obserwujesz moje konto i czekasz na priv z poradnikiem.

Liczba osób ograniczona.

#pokazauto #biznes #pieniadze #nieruchomosci #wlasnafirma #koronawirus
dopeboiYSL - Uwaga #rozdajo !!!

Chciałbyś się dorobić takiego auta? Żyć tak jak ja...

źródło: comment_1587036730YjcoAniY4Pvy9yXFvl8Jbo.jpg

Pobierz

Chciałbyś się nauczyć żyć z dochodu pasywnego?

  • Pewnie 36.9% (412)
  • Jeszcze jak 63.1% (705)

Oddanych głosów: 1117

  • 74
  • Odpowiedz
@jonasz787: Dochód pasywny KUP 8 MIESZKAŃ po 500 KOŁA I ŻYJ PASYWNIE Z PENSJI wynajmujących xD (°° ( )(,)¯\_(ツ)_/¯ Nie lepiej ten hajs zainwestować w handel? xD I kosić znacznie wiecej i lepiej?
  • Odpowiedz
@JSMaster: @jonasz787: To jest dochód pasywny, ale dla tych na górze piramidy ;-) Ale są inne sposoby dochodu pasywnego (chociaż żaden nie jest w pełni pasywny).

Nie lepiej ten hajs zainwestować w handel? xD I kosić znacznie wiecej i lepiej?


Handel to nie dochód pasywny. Zarobisz więcej (chociaż nie koniecznie)- ale się narobisz.
  • Odpowiedz
@Chybatyxd:

Liczba osób ograniczona.


Albo odpowiednio manipulując ludźmi, wmawiając im ze są w elitarnym gronie kazac im na siebie pracować, obiecując ze pewnego dnia dorobią sie i znajdą swoich frajerów do pracowania na nich (czego 99.9% z nich nie doczeka). Nazywa się to piramidą finansową czy innym #mlm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uwaga #rozdajo !!!

Chciałbyś się dorobić takiego auta? Żyć tak jak ja z dochodu pasywnego mając całe dnie wolne i siedząc sobie na mirko? To dajesz tutaj plusika, obserwujesz moje konto i czekasz na priv z poradnikiem.

Liczba osób ograniczona.


@dopeboiYSL: a za tydzień:
sprzedaje poradnik po 20 złotych, liczba egzemplarzy ograniczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz