Wpis z mikrobloga

@KarPaKo: dlatego nie rozumiem fenomenu, że stare bydło dostaje w wieku 65lat darmową komunikację a dzieciaki do 18r życia na urzymaniu rodziów muszą płacić 50% mimo, że próchna mają emerytury a gówniaki to koszt... no teraz dają niby 500+ ale niesmak pozostaje
@piastun: ja to ogolnie nie mam nic do starszych osob bo kiedys tez bede starym dziadkiem o ile sie dozyje ale logiki w ich postepowaniu nie widze jechac przez cale miasto od 6 rano do 22 ktores to podziw bo mi sie nie chce dalej isc jak 500 metrow do sklepu bo uwazam to za strate czasu
@dziobnij2: no te godziny dla seniorów to jest prawdziwy debilizm do kwadratu. Jeszcze bym rozumiał, że seniorzy mogą tylko w 10-12 i nie mogą w innych ale tak jak jest teraz to bzdura do kwadratu. Mogliby to zmienić, że seniorzy w tych gdzinach mająwpierszeństwo przed innymi.


@piastun: też bez sensu. Te godziny dla seniorów to teoretycznie są dla tych, którzy się boją zakażenia od młodszych nosicieli. O ile można to
@dziobnij2: Wolałbyś, żeby godziny dla seniorów były od 6 do 8, gdy udajesz się do pracy? Ciesz się, że rząd wybrany przez Polaków nie wymyślił takiej alternatywy i zamknij dziób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziobnij2 handlowcy apelowali do rządu o zmianę zaleceń ws godzin dla seniorów tak aby 2 godziny od otwarcia sklepu były dla seniorów ale odbili piłeczkę mówiąc że to by wprowadziło zamęt z obecnymi zaleceniami a w ogóle to każdy sklep otwiera się o innej godzinie no i nie będzie także tego, no, xD
@dziobnij2: miałem to samo dzisiaj. Jako, że pracuję zdalnie i miałem okienko między spotkaniami to wyszedłem do Żabki po drugiej stronie ulicy, żeby kupić parę rzeczy, w tym maseczki. Żabkowy sebek poinformował mnie, że teraz są godziny tylko dla seniorów. Jak się pewnie domyślacie w środku było seniorów w liczbie 0.

Ależ mnie frustruje ten przepis. Przecież to nie ma żadnego sensu. To tylko pokazywanie swojemu elektoratowi, że się o nich