Wpis z mikrobloga

Ogólnie, trudno bylo mi uwierzyć, że to co tu wrzucaliscie tj. screeny z grup madkowych, na których kobiety sie bulwersowały, żeby wreszcie otworzyli szkoły, bo już nie mają siły na te dzieci w domu. Dopóki wczoraj nie minąłem dwóch babek na spacerze, z których to jedna skarżyła się, że niech te szkoły już otworzą, bo ona ma dość swoich dzieci i PSYCHICZNIE nie może z nimi wytrzymać xD. Czym ci ludzie się kierują przy planowaniu rodziny, że jak przychodzi co do czego to mają dość swoich dzieci? Co oni sobie wyobrażali, że dziecko przez pierwsze 16 lat swojego życia będzie zachowywało się jak dorosły człowiek xD? Potem jest wielkie zdziwienie, że dzieci nie chcą utrzymywać kontaktu ze swoimi rodzicami, którzy mieli #!$%@? na ich problemy. Naprawdę czasem mam wrażenie, że ludzie mają dzieci tylko po to, żeby im podały tę przysłowiową szklankę wody w chwili jak umierają albo pomagały na starość. #madki
  • 125
@Przepoczwarzenie: czyli rozumiem, ze przebywanie z dzieckiem traktujesz jako rozrywkę, znudzi Ci sie przebywanie z kims innym, to wtedy dzwonisz do swojego dziecka i pytasz sie czy ma czas, żeby sie z Tobą zobaczyć, a po dwóch godzinach mu sugerujesz, że Pawełku pora się zbierać, bo tatuś się już nudzi twoim towarzystwem, no sam rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

no to chyba troche dłużej w szkole spędza
ona ma dość swoich dzieci i PSYCHICZNIE nie może z nimi wytrzymać xD.


@niezdiagnozowany: powtórzę coś, co już wcześniej kiedyś napisałam. Ja nie posyłam mojego młodego do przedszkola, jest z nami cały czas, więc dla nas nie powinno się nic zmienić.
Różnica pomiędzy teraz a przedtem jest taka, że mogliśmy bez skrępowania chodzić na spacery, do lasu, było mnóstwo zajęć - a to muzeum, galeria, klub malucha.
Można było wyjść i
@Przepoczwarzenie: ale Ty chyba czegoś nie rozumiesz, że małżeństwo, bycie z kimś w związku, spotykanie się ze znajomymi, realizowanie swojego hobby, to zupełnie coś innego niż wychowywanie dzieci?

@pi73r: dziękuję za merytoryczne odniesienie się do problemu, plus w jakim zamknięciu xD? Od kiedy spacery są zakazane?