Wpis z mikrobloga

no a potem rozpoczęli rozmontowywanie państwa i powolne odwracanie nas od UE.


@missioncritical: powiedz mi geniuszu w którym miejscu PIS odwraca się od UE bo dokładnie robi wszystko na odwrót. Co chce Unia to PIS robi. Na wszystko się zgadza i wszystko podpisuje. Daj boże aby nigdy Polska nie otrzymała pieniędzy z KPO bo zostaną #!$%@? na obietnice wyborcze a inflacja wtedy sięgnie 30%
@Saprofit: nie zauważyłem, żeby w jakikolwiek sposób przegonili PO w antypolskich pomysłach, w sumie nadal im trochę brakuje, bo jak na razie jeszcze nie prywatyzowali masowo spółek skarbu państwa, sprzedając je zagranicznemu kapitałowi.
@FLAC: Mylisz się to jest zasługa całego narodu nie tylko geriatryków którzy się w nich kochają. Ludzie mają #!$%@?, gdyby był prawdziwy opór i #!$%@? w jeden dzień któryś tysiąc obywateli wjechał by w Warszawę jak nóż w masło i cała banda leżała by związana na trawie przed tym cyrkiem każdy z osobna, ale jak już od lat pisze ten naród stracił po komunie jakąkolwiek moc stanowienia. Chodzenie po ulicy i
Polityk na czele prokuratury, cyrk z TK, izba dyscyplinarna - to łamanie podstawowych zasad praworządności. No chyba, że cię PiS przekonał, że to wszystko cool.


@missioncritical: ale odpowiedz mi w którym miejscu PIS odwraca się od Unii? Bo to co napisałeś to jakieś przepychanki polityków o stołki. Wymyślanie aby się #!$%@?ć do czegoś bo jakiejś von der Layen nie podoba się PIS i chciałaby Tuska widzieć.

Przejdźmy do faktów. PIS robi
Wymyślanie aby się #!$%@?ć do czegoś bo jakiejś von der Layen nie podoba się PIS i chciałaby Tuska widzieć.


@inflacja_biedaku: XD. Zawłaszczanie państwa przez jedną partię, to faktycznie widzimisię jakiejś baby z Brukseli! Dzięki, że mi otworzyłeś oczy!

Przejdźmy do faktów. PIS robi wszystko co chce UE.


@inflacja_biedaku: i dlatego nie płacimy żadnych kar za Turów ani sprawę z izbą dyscyplinarną! Nic się nie stało! Rozejść się! @inflacja_biedaku mówi, że