Wpis z mikrobloga

@Volki: taaa chyba nauka wkladania kosza na leb katechetce. Dzisiejsi młodzi nie dość że w normalnym życiu to największe sieroty miękkim fiutem robione niezdolne do niczego innego niż łapanie depresji, to jeszcze są najdurniejsi w historii tego kraju. Nie można oczekiwać więcej po nich niż idola w postaci Konona czy Daniela Magicala lub innego patusa albo wklejenia memu lub popisania się w komentarzy durnotą z dumą i 'zwalonym koniem'. To najwyższa
Przecież powiedział, że nie zrobiłby tego samego, czego one same chcą zrobić dzieciom.


@Volki: Jak tak patrzę na twój komentarz, to nachodzi mnie ochota, żeby napisać że jesteś debilem. Że jesteś idiotą, który nie rozumie na czym polega gra słowami. Bęcwałem, który nie wie, że nawet odpowiednio zadane pytanie może być obraźliwe i nie przystoi człowiekowi kulturalnemu takich sztuczek erystycznych używać. Mam ochotę tak napisać, ale tego nie zrobię i nie
@memento_mori

Jak tak patrzę na twój komentarz, to nachodzi mnie ochota, żeby napisać że jesteś debilem

Jak ty dzbanie nawet nie umiesz logicznie argumentować. Przecież to napisałeś, dzbanie. Tak nachodzi mnie ochota jak czytam twój komentarz, żeby twoja matka była mądrzejsza, aby mogła wychować swoje dziecko na rozumne, ale nie będę za tym, żeby ją zmuszać do nauki.