Wpis z mikrobloga

@trevoz: K---a, znowu wylaczanie mikrofonu. Smieja sie Brauna, ale jak wylaczyli tym od nauczycieli, to weszlo dzis na glowna z plomieniem. A proceder pozostaje ten sam - kneblowac, to ich, ale nie nas. Zobaczymy jaki bedzie ryk, jak sie zmieni uklad sil.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@trevoz: pojechał. Zawsze mnie zastanawiało, jak osoba tak oczytana i inteligentna może być tak zaślepiona wiarą. Lubię go za wypowiedzi na temat Polski czy gospodarki, ale za taki katotaliban, jaki chcialby tu wprowadzic to podziekuje.
  • Odpowiedz
@dafto: też tak myślałem na początku, ale on jasno chce rozgraniczyć kościół i państwo, np żadnej religii w szkołach, tylko nauczanie w kościele dla chętnych bo prywatyzacja szkolnictwa, chodzi poprostu o pryncypia którymi kieruje się rząd, sam jako niewierzący uważam że kościelne zasady nałożone na państwo trzymają w ryzach głupią większość, pozatym mają pozytywne skutki jak np. pielęgnacja monogamii.
@CichySzelestOka: Cała wolność nie jest katotalibańska, sam korwin daje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@memento_mori: Nie potrafisz zrozumieć o co mu chodziło. Przecież jasno powiedział że nigdy w życiu nie głosował by za odsysaniem odkurzaczem albo ćwiartowaniem obrazując to czym w jego mniemaniu jest aborcja. Nie ogarnąłeś chyba.
  • Odpowiedz
@Zenek_: nie olgadam i nie czytam pisowskich mediow - jak ktos uzywa okultyzstycznych symboli, ktore pokrywaja sie z tymi których uzywała ideologia ktora jako pierwsza w historii aborcje gloryfikowała to nie jest to przypadek. Satanisci hitlerowscy i tyle - a ci ktorzy dają się w to wciągnąć - biedni głupcy.
  • Odpowiedz
Wy stulejarze żyjecie w takiej zawiści że cieszycie się jak rząd dowala kobietom. To jest smutne


@zielonzielon: sam jesteś stulejarz. Ja kobiety lubię, ale p0lki to co innego.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Kobiety mnie traktują najcześciej neutralnie, niektóre mnie lubią. Więc nie jest źle :P
No ale nie znam zbyt wielu lewaczek, które chciałyby eksterminować nienarodzone dzieci, więc może dlatego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz