Wpis z mikrobloga

#ps4 #playstation #finalfantasy #rpg

Jest i komplecik. Nigdy nie uważałem się za wielkiego fana Final Fantasy VII, ba nigdy go nie ukończyłem. Pamietam jednak jakie wrażenie za dzieciaka zrobił na mnie film Final Fantasy VII Advent Children, wiec przy okazji remake’u przejdę sobie cała historie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan jest następujący:
Remake->Crisis Core->Oryginał

Pytanie tylko czy obecnie będę w stanie wytrzymać psychicznie z systemem walki w oryginale. Lubię turówki, lecz nienawidzę gdy nie znam ilości hp oponenta a to niestety w jrpg tych czasów standard. Mimo wszystko cieszy mi się micha ze mam bądź co bądź klasyk w kolekcji ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz klik34 - #ps4 #playstation #finalfantasy #rpg

Jest i komplecik. Nigdy nie uważałem s...
źródło: comment_1586886705X2XMK7soxcsb4XqZKfU1Lz.jpg
  • 6
@gwarth: Sprawdziłem o czym mówisz i dwa "czity" były by idealne z tej listy. Random Encounters też jest mega wkurzające a x3 prędkość to po prostu wygodna opcja. Ale chyba jednak spróbuję najpierw "normalnie"
@serilek: Preorder w UK, choć i tak dostałem dzień po premierze. Biorąc pod uwagę że ludzie dwa tygodnie po dacie wydania czekali ciągle na RE3 Remake to i tak mi się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klik34 A po co? Ja ostatnio ukończyłem FFVIII na pstryczku i wyłączanie walk albo x3 było bardzo miłym uprzyjemnieniem klasyka. Wychowałem się na tych grach i wcale nie uważam, że zrobisz błąd mając w rękawie takie opcje. Nie używaj tylko gówna w rodzaju boost statystyk i będziesz bawił się świetnie.