Wpis z mikrobloga

Miej dobre serce, chciej oddać krew... a tu okuje się, że przez głupią chorobę skóry jesteś zdyskwalifikowany jako dawca. Do dupy takie życie, nie tylko, że przez łuszczycę żadna na mnie nie spojrzy to jeszcze nie mogę się przysłużyć społeczeństwu.
#przegryw #stulejacontent #luszczyca #oddawaniekrwii
CulturalEnrichmentIsNotNice - Miej dobre serce, chciej oddać krew... a tu okuje się, ...

źródło: comment_1586800288WZWs8yZrteCh0vtx7sik5q.jpg

Pobierz
  • 10
@CulturalEnrichmentIsNotNice: to wszystko gówno daje. Byłem parę razy na dermatologii po 2 tygodnie i dłużej ze skutkiem miernym, a najbardziej pomaga odstresowanie się na All Inclusive w ciepłych krajach, gdzieś nad morzem z drinkiem w ręku.

Ponoć mydło z Aleppo jest dobre, ale jeszcze nie zamówiłem. I muszę pomyśleć nad dietą, bo na urlopie inaczej jem.
@CulturalEnrichmentIsNotNice: no niestety nie możemy oddawać. Mi bardzo pomaga solarium, a tak bez solarium to przez kilka dni daivobet.juz wszystkiego próbowałam (prócz biologicznego) i szczerze sram na to co mówią o sterydach. Wolę zdychać na niewydolność nerki czy coś innego a przynajmniej mieć czystą skórę. ale spróbuj solarium. Zaczęłam chodzić co tydzień przez 3 tyg po 7 min a miałam z głowy na KILKA MIESIĘCY!