Wpis z mikrobloga

Polska jest piękna - Zamość to polskie miasto, które nazywane jest Perłą Renesansu i Padwą Północy. Można w nim znaleźć wiele ciekawych miejsc. Promujmy takie perełki (prośba o wykop) - https://www.wykop.pl/link/5446167/zamosc-padwa-polnocy-i-perla-renesansu/ - niech wszyscy dowiedzą się, że warto odwiedzać Polskie miasta.

#polska #zamosc #lublin #lubelskie #podroze #podrozujzwykopem #atrakcyjnapolska #wykop #zainteresowania #ciekawostkihistoryczne #turystyka #polskajestpiekna
PrzekraczajacGranice - Polska jest piękna - Zamość to polskie miasto, które nazywane ...

źródło: comment_1586765352uMLRVUPi0zv3RznwTn6j47.jpg

Pobierz
  • 38
@PrzekraczajacGranice: Zamosc to miasto gdzie wszystko mozna zobaczyc w jeden dzien, wiec nie wiem co za idioci dorabiaja nazwy typu “Padwa polnocy” xD Co tam jest? Waly obronne, wiecznie zamknieta synagoga, dwa koscioly takie same jak inne, miejsce gdzie Niemcy rozstrzeliwali (nie pamietam nazwy), drogie restauracje, PKS i targ jak na Ukrainie. Sa jeszcze lasy do jazdy ma rowerze. Nie promujcie czegos na sile, bo ktos pojedzie i sie wkvrwi tylko
@Kwasnytoja: Ja jestem z Lublina i uwazam, ze moje miasto mozna w dzien lub dwa obskoczyc. Co nie znaczy, ze jest do dupy czy Zamosc bo kazdemu wedlug potrzeb, a obydwa miasta maja ciekawa architekture czy lasy itp. do zaoferowania.

Nie zgadzam sie zas na sztuczne bicie piany i pompowanie dla zdobywania lajkow przez kolejnych pseudo podroznikow jakich wysyp od kilku lat.

@PrzekraczajacGranice
@azertyazerty: każde miasto można jak mówisz obskoczyć, coś co czasami dla Ciebie może nie być interesujące, dla innych jest ciekawe i odwrotnie. Uważamy, że Polska jest piękna i warto ją pokazywać. Jest wiele osób, które chcą poznawać te rejony. Etymologię nazwy Padwa Północy wyjaśnił Ci już @MetalowyMarynarz więc jak widzisz ani ona ani Perła Renesansu nie jest sztucznym tworem i biciem piany dla zdobywania lajków. Opisujemy to co widzimy i tak
@PrzekraczajacGranice: @azertyazerty: @azertyazerty: @ItsMarioo: byłem w zeszłym roku. Rynek naprawdę ładny i fajne zdjęcia wyszły, dobrze też wspominam zoo. Dookoła ładnie i zielono. Uderzył mnie za to kontrast między rynkiem a resztą miasta - dosłownie pustynia. Byłem w środku tygodnia, samochodów jak na lekarstwo, najbliższy sklep spożywczy 1 km od zoo (i to jeszcze jakiś market Społem, Grażyny mimo braku ruchu patrzyły na mnie jak na intruza przeszkadzającego