Wpis z mikrobloga

@wysrop: tu nie chodzi o pochlebstwo dla zostawiania syfu po sobie, bo istotnie, najemca był syfiarzem, choć akurat nie największym. Tu chodzi o proporcje - syf i zniszczenia miały istotnie miejsce, jednak nie aż do takiego stopnia, jaki mógłby wynikać z reakcji wynajmującego, ta reakcja w postaci filmiku i sposobu w jaki został nagrany jest niewspółmierna do "zniszczeń". Za mieszkanie takiej klasy na pewno zgarniał przez te dwa lata bardzo wysokie
@heherbatnik: koleś pokazał prawdziwe oblicze influencerki, może nie chciała się z nim walić albo jego czymś innym wkurzyła, bez podawania jej nazwy filmik dla jej fanów którzy skojarzą miejsce, a z mojego punktu widzenia ta influencerka to umysłowa bieda, #!$%@? szklanki odwracać bo uszko urwane
@heherbatnik: sam materac to może być tysiak. Rama szkolna parę stów. Rysy na podłodze, nie pokazał ich dokładnie ale jeśli wymagają naprawy to też nie jest tania sprawa. Tych szkód może być na parę tysięcy w jakimś skrajnym przypadku.
@heherbatnik: Laska mieszkała 2 lata, typ zarobił na tym niezłą kasę, ale mógł zarobić jeszcze większą gdyby nie te cholerne straty xD. Szok, niedowierzanie mieszkanie się zużywa, kubki się tłuką a materace się brudzą. Ciekawe jak wyglądałoby to mieszkanie gdyby on tam mieszkał 2 lata.

Niech potrąci z kaucji a nie bawi się w jakieś filmiki. Wtedy sprawa skończy się w sądzie, ale na to najwidoczniej szkoda mu czasu i zachodu.
@heherbatnik ja #!$%@? #!$%@? wykopków w formie.
Gościu zainwestował i wynajmuje mieszkanie o podwyższonym standardzie - flipper, tfu niech ginie! Jak ludzie wrzucają jakieś dziadowskie ogloszenia i napiszą, że apartament, to Janusze, tutaj mieszkania naprawdę eleganckie o wysokim standardzie, ale też nie może powiedzieć apartament, bo są za małe xD
Dziewczyna wyrządziła mu szkody, próbowała je nieudolnie zatuszować, okłamała gościa, złamała umowę - zły prywaciarz, to normalne użytkowanie!
Co byłoby dopiero nienormalne
@meshack: kubek serio? Sensowne szkody to ten pobrudzony materac i stłuczone szklana rama, reszta to normalne zużycie.

Koleś chce sprawiać wrażenie poważnej firmy wynajmującej wysokiej klasy apartamenty dla znanych i bogatych, a nawet nie zarezerwował sobie kasy na sprzątania mieszkania i musi najemczynię ganić na youtubie bo bałagan zostawiła xD Straty to naturalna część biznesu, przez ten filmik gość wychodzi mega nieprofesjonalnie. Na miejscu potencjalnych najemców już dawno bym go skreślił.
Skąd ten hejt na właściciela, #!$%@? szufladę w lodowce, co trzeba zrobić by front szafki odpadł? Szyba w obrazie zbita, materac obszczany albo alkohol wylany. ZAMEK w drzwiach wymieniony. Olać już te kubki, toster, czajnik ale jak się zbiorą takie małe rzeczy to pewnie tez z 500-1000zl wyjdzie.
Polaczki nic nie szanują. Co innego jak się wynajmuje 2 lata i rzeczy się niszczą jak np przetarcia na kanapie, a co innego takie
@dwukropekD ja nie mówię o prezencji tego pana, tylko o powszechnym przyzwoleniu na niszczenie czyjejś własności.
Tylko stłuczona rama i materac? A wkładka zbliżeniowa z kluczem? A zasłona? A podłoga? Na filmiku tego nie zobaczymy, więc ciężko ocenić, ale jeśli faktycznie jest podziurawiona szpilkami to wykracza to poza normalne użytkowanie.

Obstawiam, że jakby nie te rzeczy i uczciwe podejście do sprawy, to pewnie w ogóle nie spojrzałby na kubki, toster, czajnik a
@meshack ale tutaj pełna zgoda, influencerka zostawiła po sobie lekki syf i niepotrzebne graty. Mi chodzi jedynie o to, że ten gościu jest oderwany od rzeczywistości. Porysowana podłoga czy starta kanapa po 2 latach yo normalna sprawa. Moi rodzice zrobili cyklinowanie podłogi z lakierowaniem i po miesiącu już są ślady w niektórych miejscach, ot natura rzeczy. Materac ok, lekko usyfiony ale powtarzam, minęły 2 lata, przez taki okres zdarzają się takie rzeczy.
@PanPatolog Tak już jest, że jak ktoś podpadnie, to się wtedy cała wszystkiego, wierzę, że gdyby nie te większe tematy i zachowanie nie fair to nikt by nie dawał #!$%@? o pierdoły.

A jak ktoś dba o swoje rzeczy to jest dla ciebie oderwany od rzeczywistości no to fajnie.

Ja prowadzę drobna działalność w wykończeniowce i dbam o swoje rzeczy tak, że głupie blachy mi służą po 3 lata. Jak ktoś pracuje
@meshack ale to nie są "jego" rzeczy, on to mieszkanie wynajmuje, więc przyjmuje hajs za to, że ktoś chwilowo ma prawa do jego rzeczy i sorry ale musi brać pod uwagę, że ktoś tych rzeczy bedzie używał a nie tylko się w nie gapił. Na tym filmie się zachowuje jakby wielkim przestępstwem było zużycie czegokolwiek a przypominam, że dostaje za to hajs, on tego mieszkania nikomu nie pożyczył na dobre słowo, tylko