Wpis z mikrobloga

@heherbatnik co to za pajac? xD nie licząc szyby w obrazie to reszta to normalne ślady użytkowania po dwóch latach. Biedne kubeczki ja #!$%@? normalnie się zużywają i czasami uszka pękają, podłoga też się w końcu porysuje bez względu na to czy chodzisz w szpilkach czy nie. Dzbanek zaniedbany ale i tak by musiał kupić nowy, nie znam dzbanka co po dwóch latach nie jest zniszczony od kamienia nawet przy regularnym odkamienianiu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Nie wiem jak można normalny czajnik doprowadzić do takiego stanu. Musiał być tak samo gówniany jak "ekskluzywna" kanapa, która po dwóch latach "nadaje się do wyrzucenia". Gość nie słyszał o tapicerze? Chyba, że jednak taka droga ona nie była i łatwiej kupić kolejny szit z Ikei.

Podłoga przez dwa lata ma prawo się porysować tu i tam.

Jedyne za co powinna zapłacić to za upieprzony materac, szybę, pojemnik w lodówce i brakującą
Materac za nawet 1500 zł, szyba 200 zł, podłoga się rysuje normalne użytkowanie, reszta strat za 300 zł do zrobienia plus sprzątanie ale to norma. Wyciągnąć z kaucji i tyle. A no i bejcowanie blatu bo się starł - około 150 zł.

Druga sprawa nazywanie tej kawalerki apartamentem to głupota. Zwykły wysoki standard mieszkania, dorzuć patio albo ogród zimowy, klimatyzacje, parking prywatny, jacuzzi i możemy mówić o apartamencie. A i szczegół dodaj
@Tytanowy_Lucjan: używałem dziesiątki czajników elektrycznych i żaden nie wyglądał w ten sposób. to trzeba mieć talent. choćby to był najtańszy i najgorszy czajnik świata to nie powinien tak wyglądać

@heherbatnik: pomijając prezencję tego pana, dziwi mnie to pochlebstwo dla zostawiania syfu po sobie. byłem kilka razy najemcą i nigdy by mi do głowy nie przyszło zostawiać po sobie wymienione szkody i udawać, że wszystko jest ok. zgoda - nie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wysrop: Jedyne wytłumaczenie jakie mam na ten czajnik to takie, że te srebrne elementy są wykonane z tego samego materiału jak nakrętki perlatory w tanich kranach. Podobnie mi się kiedyś ogniska rdzy tworzyły na takim czymś. Dlatego uważam, że ten czajnik jest po prostu kiepskiej jakości i jak instamelepeta lała wodę po jego ściankach to wraz z użytkowaniem wyszła taniość jego wykonania.

Tak samo z kanapą. "Drogi aparatament", a tu przetarcia