Wpis z mikrobloga

  • 7
@heherbatnik najbardziej #!$%@? mnie ta muzyka z Sukcecji XD
Koleś ma kilka mieszkań, jeździ tanim Mustangiem, założył marynarkę i myśli że jest już Carem Developerki XD
  • Odpowiedz
Nie dziwię się człowiekowi. Kupił mieszkanie, umeblował, wynajmuje po to aby zarobić. Wszystkie przedmioty wewnątrz są jego własnością. Czy dlatego że influencerka płaci mu za wynajem ma prawo zniszczyć jego własność? Osrać? Połamać? NIE!!! Ze swoim możesz robić co chcesz, własność cudzą szanuj! Jeśli jestem u kogoś gościem, zniszczę mu jego własność to odkupuję mu ta rzecz albo jej równowartość. Podstawa dobrego wychowania.
Poziom wypoku zawsze ten sam. Zj€b ma więcej kasy?
  • Odpowiedz
@malwinka1: @heherbatnik: @PanPatolog: dziadowskie wkładki w drzwiach, zbita szyba w ramie, zerwane zasłony, porysowana podłoga to są waszym zdaniem normalne ślady użytkowania po 2 latach, których pokrycie to jakieś 300 zł xD więcej to ta zasłona jedna kosztuje. Wyjdźcie może ze swoją piwnicy lub obory

Jak się klucze zgubi to się dorabia nowe w tym samym standardzie a nie montuje wkładkę za 20 zł z marketu budowlanego, jak się
  • Odpowiedz
@malwinka1 daj spokój, syfiara i tyle. Godność u tego brudasa to taka sama abstrakcja jak inteligencja. Tylko obcykać się na insta i fb.. pokazać fanom jakim się jest mega zarobionym a po czasie wychodzą takie fakty.
  • Odpowiedz
@heherbatnik: Jaka żenada, ten strój, Cola Original z karafy i muzyka z Sukcesji w intro (taki serial o miliarderach i ogólnie pieniądzach jakby ktoś nie wiedział) XDDDD Jak kogoś takiego można traktować poważnie, tyle pożytku z korony z tej korony że entreprenorom od mikroapartamentów studenckich zmięknie faja.
  • Odpowiedz
@rigidigibum ale gdzie ona zrobiła chlew? Ty chyba chelwu nie widziałeś. Materac z zaciekiem to maks co można nazwać chlewem. Z lodówki mogła #!$%@?ć te rzeczy ale i tak ułożyła wszystko w jedym miejscu. Pozapominala paru rzeczy i zostawiła brudny toster - o zgrozo xD Facet się rozwodzi nad tym jakby tam robiła dzikie orgie i srała codziennie na podłogę. Powtarzam, nie bronie jej, mogła powiedzieć o usterkach i o zamku, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@heherbatnik Ja kiedyś po roku wynajmu zdałem mieszkanie miesiąc przed końcem wynajmu i kaucję przeznaczyłem na ostatni czynsz. Przed wrzuceniem kluczy do skrzynki mieszkanie wysprzątałem na błysk, naprawdę. Po tygodniu dostałem maila od właściciela (typowy fliper, miał z 10 mieszkań), gdzie wysłał mi zdjęcia, uwaga, kurzu za szafką i łóżkiem, jednej wypalonej żarówki, niedomytych fug pod prysznicem (a prysznic umyłem najlepiej jak mogłem, widocznie powinienem był szczoteczką fugi wyszorować) i śladu po
  • Odpowiedz