Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #csgo
Jaka myszka do CS do mniej więcej 200 złotych?
Teraz gram na SS Rival 110 ale strasznie #!$%@? mnie rattle scrolla i zastanawiam się nad zmiana. Zawsze grałem na symetrycznej ale profilowana też może byc, ważne żeby była solidna i nie miała rattla. Przy okazji jaka podkładka do takiej mychy?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czerwony12: ja mam g403, przez 2 lata smigala super, niedawno sie scroll zaczal psuc a gwarancja sie skonczyla wiec kupilem zowie ec2b, i szczerze powiedziawszy logitech o wiele lepiej mi lezal w rece, takze nastepna myszka jaka kupie to logitech :D
  • Odpowiedz
@czerwony12 ja ci przedewszystkim polecam ten kanał i sobie popatrz na te myszki. Tu ci dałem filmik g403, ale możesz zobaczyć g102 i inne myszki. Nie ma lepszych recenzji na yt bądź na forach. Generalnie bardziej patrz czy myszka do ciebie pasuje kształtem, bo to jest najważniejsze.
Kotlet2137schabowy - @czerwony12 ja ci przedewszystkim polecam ten kanał i sobie popa...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czerwony12: mam g403, używam ponad dwa lata, ale od paru dni bawię się zakupioną SPC LIX+ :) po pierwszych doznaniach z LIX+ powiem tylko tyle, że długi długi czas tej g403 chyba nie dotknę i pozostanie jako zapasowa ;)
  • Odpowiedz
@czerwony12: przy pierwszym dotknięciu wydawała się "plastikowa", ale cała obudowa jest solidna, nie daje jej się wgnieść wciskając ją palcami pomimo otworów. Troszkę większe mogły by być przyciski boczne, bo w g403 są większe, ale już się przyzwyczaiłem. No i jest symetryczna, g403 jest wyprofilowana pod prawą dłoń. G403 ma za to pamięć wewnętrzną gdzie można wrzucić ustawienie z oprogramowania i przestać go używać, ma też fajną opcje dostosowania myszki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czerwony12: trzęsę i w moim LIX jest cisza, kółko od scroll jest na sztywno :) żeby śmieszniej było potrząsłem tą ponad dwu letnią g403 i kółko lata na boki i je słychać xD jeszcze wciągnąłem mojego SS rival 100 rozwalonego z ciekawości i też grzechocze scroll xD
  • Odpowiedz